Перейти до основного вмісту

Українські локації представили на індійському кіноринку

Минулого тижня, 18 грудня, у Мумбаї (Індія) відбувся масштабний кінотуристичний форум Cinemascapes. Захід проходить уже вдванадцяте і щорічно об'єднує більше 300 експертів кіно з усього світу.
У Індії кіно — основна розвага для населення і це не дивно, адже саме Індія — світовий лідер з виготовлення кінопродукції — тут щорічно знімають понад 1600 кінокартин.  Чимало глядачів відвідують місця зйомок улюблених фільмів, тому в Індії стрімко розвивається кінотуризм.
Свої країни на форумі представили посли різних країн та надали щорічні звіти представники кінокомісій, а на панельній дискусії “Накопичення досвіду” Анна Паленчук розповіла про законодавчу ініціативу (cash rebate), можливості зйомок в Україні та продемонструвала наші унікальні локації. Анна уже має досвід у зйомках індійських фільмів, цьогоріч за її сприяння відбулись зйомки першого індійського фільму на території України “Переможець” (реж. Гопічанд Малінелі) та “99 пісень” (реж. Вішвеш Крішнарамурті).
Це вже другий за місяць масштабний для індійського кіноринку захід, на якому презентували Україну як локацію для зйомок індійських фільмів. 1-4 грудня 2017 року у місті Хайдрабад відбувся кіноринок Indywood Film Carnaval. Подія пройшла на найбільшій у світі кіностудії RamojiFilmCity за участі 449 кінокомпаній та делегацій з усього світу. Анна була спікером на панельній дискусії “Можливості та тенденції зйомок за кордоном для індійських виробників фільмів”.
“Україна — приваблива локація для зйомок індійських фільмів. У нас багато унікальних за красою місць, природних та архітектурних пам’яток, а головне — у нас надзвичайно працьовиті команди. Серед індусів популярний кінотуризм, тому зйомки в Україні — це не лише розвиток нашої кіноіндустрії, а й туризму” — ділиться Анна.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…