Перейти до основного вмісту

КУКОЛЬНЫЙ ДОМИК

Что может вызывать более приятные воспоминания, чем счастливые детские годы? И чего женщины могут желать сильнее, нежели подарить своим дочерям такие же светлые моменты? Чтобы украсить веселые мгновения жизни маленьких модниц и порадовать их стильных мам, бренд Conte представил новые модели носочков с изображением кукол тильд.Легендарные игрушечные персонажи, запечатленные на новинках, - котики, козочки, мышки, кролики и девочки-ангелочки - будут забавлять обладательниц в течение всего дня. Как и сами куклы тильды, их аналоги на носочках Conte обладают особенной энергетикой. Достаточно лишь взглянуть на изображения игрушек, чтобы погрузиться в ощущение сказки и придаться мечтам.

Коллекция выполнена в концепции family look, а значит, с милыми носочками можно создать трогательные гармоничные образы для мамы и дочки. Одинаковые по дизайну женские и девчачьи модели Conte – идеальный выбор для памятных моментов на каждый день и в качестве яркого аксессуара для праздников и фотосессий.
Женские модели представлены в универсальных размерах 23 и 25, детские – 16 и 18. Для максимального комфорта модели для мам и дочек выполнены из приятного махрового материала с неощутимой резинкой и специальными антискользящими элементами на стопе.
Новинки носочков поступили в продажу в канун зимних праздников не случайно. Такие согревающие ножки и греющие души девушек модели – лучшая идея подарка к Новому году и Рождеству.
Присмотреть для себя и для доченьки или в качестве сюрприза близким носочки с рисунками кукол тильд можно уже сейчас – новинки представлены в интернет-магазине www.conteshop.com.ua, в фирменных магазинах Conte и в местах розничных продаж!
Фирменные магазины Conte в Киеве:

ТЦ «Метроград», квартал Услуг ТРЦ 
«Караван», ул. Луговая 12, 1 этаж
ТРЦ «Проспект», ул. Красногвардейская 1А, 2 этаж 
ТРЦ «Район», ул. Н. Лаврухина, 4, 2 этаж
ТРЦ DreamTown, Оболонский просп.,1-б, 2 этаж ТРЦ 
Art Mall, ул. Заболотного, 37
ТЦ «Дарынок», ул. Беломорская, 1, 1 этажwww.facebook.com/ConteUkraine                                                 www.instagram.com/conteofficial

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…