Перейти до основного вмісту

История одного бренда. GRANATyr

Добро пожаловать в мир молодого бренда GRANATyr! Примерьте на себя яркие краски заката, теплого солнца и белоснежного песка. Откройте в себе нежное утро, посвятите свой день новым открытиям, а вечером отдайтесь веселым танцам до упада в одежде GRANATyr.Натуральные ткани, мягкие фактуры, необычные дизайнерские решения, прекрасное соотношение цены и качества подарят Вам энергию и настрой для новых свершений.
Бренд GRANATyr успешно дебютировал 2015 году на Odessa Fashion Week s/s2016. Благодаря непрерывному поиску новых идей бренд быстро развивается и имеет свою творческую студию, где не только разрабатывает модели, но и создаёт иллюстрации (https://www.behance.net/Granatyr). Так же бренд сотрудничает с украинскими шоу-румами и маркетами Одессы, Киева, Львова и Харькова, принимать участия на фешн-показах.

Вдохновляйтесь, творите и создавайте свой собственный имидж с брендом GRANATyr!


Фотограф: Диана Каптур (Diana Kaptur)
Модель: Маша Сита (Masha Syta), Бойко Наталья
Стилист: Бойко Наталья
Локация: студия «Печенье»
Бренд: GRANATyr
Дизайнер: Бойко Наталья (Natalia Granatyr)

Сделайте подарок на Новый год себе и своим близким — дизайнерские костюмы от бренда GRANATYR со скидкой 30% + оригинальная футболка в подарок! Поторопитесь! Акция действует с 19 по 31 декабря! Размер: S, M, L, XL. Цена: старая цена 1500 грн, новая 1050 грн

Для заказа пишите в сообщения страницы или на Viber +3 8 096 604 60 91

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI