Перейти до основного вмісту

Колекція концептуальних аксесуарів "Сім" від Monica Bernar


Натхненням для колекції "Сім" від Моніки Бернар послугував геній природи та його елегантні шляхи вирішення проблем. Назва "Сім" була використана для зображання ідеї, що природа є неослабною у досягненні досконалості в її математичних, естетичних та дизайнерських рішеннях.Колекція складається з браслетів, нашийного аксесуару та головного убору. Природні форми та текстури, такі як: баранячий ріг, кора дерева, міцелій та коралові рифи були використані в складній ідеї артикуляції та циркуляції.
Відповідь природи мережі полягає у системі розгалуження та поставляння. Поверхня аксесуарів нагадує вени та артерії, на подобі нашої власної судинної системи, яка живить нас. Морфологія аксесуарів - це складний ландшафт біоміміки, який займає багато часу для формування, що включає у собі процес випічки для збереження форми та функціональності.Ці аксесуари створені для того, щоб бути модними впродовж декількох  поколінь у різні  вікові прогалини та сексуальну ідентичність.Моніка Бернар закінчила Львівську Академію Мистецтв. Її творчість акцентується на ідеях та темах, які забезпечують поштовх до різноманітних тлумачень через особисті зв'язки. Її мистецтво є містичним і романтичним, проникне думкою, глибиною, символікою та натяком.

Її творча робота охоплює пласт від Elizabethan fashion до сучасного модного одягу з пристрастю до дрібних деталей з альтернативними техніками, такими як друк та вишивка, як акцентуючі характеристики її роботи.

Натхненна літературою, мистецтвом та філософією, дизайнер створює архетипи сучасних образів, що відображають сучасні справи, які включають в себе середовище, політику та соціальну нерівність, що дозволяє її аудиторії виступати на вищому рівні, створюючи платформу для обговорення та критики.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…