Перейти до основного вмісту

OSIS+ MADE TO CREATE COMPETITION

6 декабря 2017 в столичном клубе MonteRay Club состоялась церемония награждения «OSIS+ MADE TO CREATE COMPETITION». Вручение премии организовано и проведено под эгидой международной компании Schwarzkopf professional и ее стайлингового бренда OSIS+.
В этом году конкурс проводится на территории 13 стран Центральной и Восточной Европы. Сначала в каждой из стран-участниц выбирают и награждают национальных победителей, затем среди призеров будут определены абсолютные победители конкурса, имена которых огласят во время грандиозной региональной церемонии в Берлине весной 2018.
Согласно условиям конкурса, участники из нашей страны, на протяжении нескольки месяцев загружали свои работы на сайт конкурса. Международное жюри, в составе 26 судей, среди которых именитые стилисты-парикмахеры, выбрало лучшие фотографии в трех категориях: Avantgarde, Session Label, Women. Каждая страна представлена 2-мя членами жюри, при этом судьи не имели права голосовать за участников из своей страны. От Украины в состав жюри вошли : Вячеслав Дюденко и Елена Войнова.


Мероприятие посетили лучшие парикмахеры и стилисты страны, международные мастера и украинские celebrities, а также специальный гость, известный стилист, владелец сети салонов и школы в Словении Кристиан Питек.
Финалисты и победители от Украины:
1.       Avantgarde:
- Анна Панченко, салон D2


- Евгения Ващук, салон AV Style- Егор Плескачёв, салон D2


- Руслана Грицишина, салон Cutme studio


- Юлия Кричильска, салон AV Style2.       Session Label:
-          Игорь Стебливский, салон Maija


-          Владимир Гурин, L'Studio


-          Владислав Ткач, салон  Maija


-          Лариса Крапивкина, салон  Maija


-          Наталка Караваева, салон Cutme studio


3.       Women:
- Виктория Присташ, салон AV Style- Анна Стадник, салон AV Style


- Виктория Врадий, Le Salon VRV


- Игорь Стебливский, салон Maija


- Лидия Макаренко, салон ElixirClub Tsarev
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…