Перейти до основного вмісту

20 января в кинотеатре "Украина" состоится детский праздник и просмотр фильма "Приключения Паддингтона 2"

Вас ожидает увлекательная программа с аниматорами, конкурсами, призами, сладкий стол и море веселых эмоций. Начало детского праздника в 13:50, просмотр фильма в «красном» зале в 14:30. Отличный повод собраться всей семьей  и весело  провести время.


Лондон. Наши дни. Паддингтон уже освоился на новой территории и стал равноправным членом семьи Браунов. Он неистово стремится быть полезным и пытается пригодиться всем жителям квартала. Накануне новогодних праздников медвежонок попадает в книжную лавку, где злой гений перевоплощений Феликс Бучанан (Хью Грант) готовит свое очередное гениальное ограбление. Самопроизвольно становясь участником головокружительных событий, Паддингтон должен провести собственное расследование и изобличить преступника, чтобы вернуть свое честное имя и не подвести любимую им семью Браунов. Итак, станьте свидетелями «Приключений Паддингтона 2» и помогите медвежонку раскрыть преступление века!


Ваш билет на фильм является вашим приглашениями на праздник.
Билеты в кассах кинотеатра и на сайте онлайн!
Бронирование билетов: 044 279 67 50

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI