Перейти до основного вмісту

ВІДВІДАЙ #SHOWROOM НА UKRAINIAN FASHION WEEK

180 квадратних метрів – Ukrainian Fashion Week презентує новий формат шоуруму у Мистецькому Арсеналі, що представлятиме 14 брендів одягу, взуття та аксесуарів: The MONOCHROME, ALXNDR LEN, CIRCUL, FEENCHES, GRIE, HONCHARENKO, IRARO, LONA PRIST, MARSALA, NIT.KA, RYBALKO, SNESHANA NEKH, UK DESIGN, WHITE DOG.
Ви зможете відвідати #Showroom, зареєструвавшись за посиланням, та отримавши електронне запрошення. Простір буде працювати з 3 лютого по 7 лютого під час Ukrainian Fashion Week. Час роботи: 16:00-21:00.
Простір #Showroom матиме свою унікальну концепцію, яка була розроблена Ігорем Мусієнком – дизайнером інтер’єру, архітектором, художником, засновником musienko studio.
Вже другий сезон поспіль #Showroom реалізовано у партнерстві з журналом Domus Design. Це український журнал із понад 15-річною історією, місія якого – розвиток українського дизайну в усіх сферах. Domus Design підтримує українських виробників, галеристів і художників, діячів мистецтва та архітекторів.
Концепт простору буде втілено в індустріальному стилі, де представлені меблі українського виробника MON-BON, авторські меблі студії Solmaz Рrimavera та авторський живопис у стилі contemporary art Ігоря Мусієнка.
#Showroom матиме декілька зон: бар, лаунж-зону та сцену, де відбуватимуться презентації брендів. Атмосферу створюватимуть DJ-резиденти радіостанції NRG Україна.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI