Перейти до основного вмісту

5 февраля в шоуруме на платформе #MasteringSale в рамках Ukrainian Fashion Week состоялась презентация линии сумок Nicole бренда LONA PRIST. На презентации выступила дизайнер бренда Алена Прист и представила видео-ролик нового кампейна с участием украинской модели - Леры Капкайкиной. LONA PRIST объединяет в себе минимализм, геометрию и элегантность исконно французского стиля. Сумки Nicole от LONA PRIST никогда не становятся so last season, а напротив, уместно дополняют гардероб современной девушки, и становятся её верными спутниками на несколько сезонов вперед. Каждая вещь - как рассказанная история, которая всегда интересна, вне времени и моды.В своих коллекциях дизайнер развивает темы авангардного искусства и творчества Казимира Малевича, чьи работы перевернули мир и заставили критиков признать право на существование высокого языка художественных абстракций и аллегорий. Разнообразие тем и вопросов, которые поднимал в своей работе Малевич, служат для дизайнера бренда неисчерпаемым источником вдохновения – и напоминает об этом фирменный черный квадрат, логотип LONA PRIST. 
Также цветовая гамма картин художника определяет палитру линейки сумок Nicole от LONA PRIST: кроме варианта в черном, белом и красном, сумки представлены в коричневом и бежевом цветах – для более монохромных или же, напротив, ярких образов.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI