Перейти до основного вмісту

УМНЫЕ НОСКИ – ВМЕСТЕ НАВСЕГДА


Мир полон загадок! Одна из самых поразительных: куда все время исчезает второй носок?! К счастью для мужчин и их заботливых избранниц, вопрос пропажи наконец-то разрешен: мужской бренд DIWARI представил революционную новинку - носки на кнопке!Достаточно лишь пристегнуть носки друг к другу и смело отправлять их в стирку или на хранение в гардероб. Прочно скрепленные, они будут всегда оставаться в паре и не затеряются среди других мелочей. Чудо-кнопка компактно расположилась на анатомичной резинке снаружи носка. Едва заметна глазу и совершенно неощутима на ноге, эта деталь порадует ценителя инноваций и любителя держать все под контролем.

За исключением наличия волшебной детали, новые носки похожи на своих предшественников, навсегда завоевавших мужские сердца. Классические внесезонные модели, выполнены из прочного и приятного ноге хлопка. Универсальный черный цвет, лаконичный дизайн и практичная длина выше косточки делает их незаменимыми для любого образа и настроения. Широкий размерный ряд - 25, 27 и 29 – вместе с эластичным материалом гарантирует комфортную посадку на стопе.Фантазии команде DIWARI, как и их таланту радовать клиентов, нет предела. Это гениальное изобретение раз и навсегда изменит жизнь к лучшему, положив конец череде потерь второго носка и огорчений, вызванных пропажей любимых моделей. Стать обладателем новинок или выбрать их в подарок можно уже сейчас: носки на кнопке поступили в продажу в фирменные магазины сети Conte и интернет-магазин www.conteshop.com.ua

Фирменные магазины Conte в Киеве:

ТЦ «Метроград», квартал Услуг ТРЦ 
«Караван», ул. Луговая 12, 1 этаж
ТРЦ «Проспект», ул. Красногвардейская 1А, 2 этаж
ТРЦ «Район», ул. Н. Лаврухина, 4, 2 этаж
ТРЦ DreamTown, Оболонский просп.,1-б, 2 этаж 
 ТРЦ Art Mall, ул. Заболотного, 37
ТЦ «Дарынок», ул. Беломорская, 1, 1 этаж
ТРЦ LAVINAMall, ул. Берковецкая, 6Дwww.facebook.com/ConteUkraine www.instagram.com/conteofficial
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI