Перейти до основного вмісту
«Остановитесь на мгновение. Оглянитесь вокруг, вдохните и выдохните. Улыбнитесь. Любите и прощайте. Посмотрите под ноги, может вы стоите на чьем-то горле, а может в руках вы сжимаете чье-то сердце? Бросьте все, что тяжело. Вам будет легче. Укутайтесь в теплые одежды, сядьте поудобнее, согрейте свое сердце любовью и вы поймете, что жизнь только начинается». Именно эта мысль и вдохновила Людмилу Кисленко на создание коллекции FW 18-19.


Мягкие ткани и свободные силуэты создают ощущение уюта и комфорта. Это одежда, которая согревает душу и тело. В коллекции также присутствуют полюбившиеся всем невесомые пуховики-трансформеры. Это двухсторонние модели с различными оригинальными деталями. В этом сезоне линейка дополнена моделями с эко-мехом. Благодаря лентам и застежкам, вы можете каждый раз создавать новый образ и по-разному драпировать полы и воротник. Прекрасное сочетание стиля и функциональности. Это must have осенне-зимнего сезона и безусловный хит среди клиентов бренда. 

Идеально дополнила образы обувь LORIBLU.
Характерные черты коллекции: стилизованные карманы, накладные элементы, оригинальные детали, ассиметрия, сочетание различных фактур.
Ткани: мягкая шерсть, уютный трикотаж, теплый эко-мех, элегантный шелк.
Цветовая палитра: кофе с молоком, беж, белый, фиолетовый, серебристый, серый, классический черный.


Студия: пр. Маяковского, 15;
тел: + 38 (044) 546-73-56, + 38 (044) 545-13-16

e-mail lyckis@ukr.net
Instagram.com/llukis_
facebook.com/ludmila.kislenko


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI