Перейти до основного вмісту

FASHION FILM FESTIVAL KYIV РОЗПОЧАВ НАБІР УЧАСНИКІВ

12 лютого розпочато набір учасників конкурсної програми Fashion Film Festival Kyiv. Міжнародне журі визначатиме переможців у таких номінаціях: «BEST FASHION FILM», «BEST FASHION STORY» та «BEST PRODUCTION». Організаторами фестивалю виступають FILM.UA та Ukrainian Fashion Week.
«Ми впевнені, що творчий потенціал України дає змогу створювати високотехнологічні та креативні роботи у цій галузі на найвищому рівні, реально конкуруючи зі світовими лідерами. І така якість робіт безперечно вимагає більшої уваги і тісного контакту з професіоналами кіноіндустрії», – Ірина Данилевська, співзасновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

30 квітня буде оголошено номінантів конкурсу, а нагородження переможців відбудеться 19 травня на кіностудії FILM.UA. Церемонія вручення призів стане заключною подією програми Fashion Film Festival Kyiv.
У програмі фестивалю заплановано майстер-класи та лекції провідних фахівців вітчизняного кіновиробництва та fashion-індустрії, а також насичену тематичну кінопрограму.
«Останнім часом fashion-індустрія дедалі більше інтегрується у кінематограф. Виступаючи у ролі художників із костюмів, дизайнери допомагають створити у фільмі неповторну атмосферу і передати дух тієї чи іншої епохи. Саме тому колаборація з UFW у рамках Fashion Film Festival Kyiv стала логічним кроком у цій тенденції, і ми дуже сподіваємося, що це допоможе нам відкрити нових зірок у жанрі fashion-фільму», – Ірина Костюк, продюсер FILM.UA Group.
Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу, а також подати заявку для участі можна на сайті фестивалю: http://www.fffkyiv.com/

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI