Перейти до основного вмісту

Платформа Fashion Tech Ukraine в рамках Ukrainian Fashion Week

Fashion Tech – один із найперспективніших шляхів розвитку моди як складової креативної економіки.

За останні кілька років стало зрозуміло, що при створенні одягу та аксесуарів можна не тільки використовувати нові матеріали і технології, а й впроваджувати ряд рішень, які змінюють сам підхід до бізнесу. Тим самим даючи дизайнерам можливість виходити на новий рівень діяльності та освоювати нові горизонти розвитку свого бренду.

Власне у цьому й полягає суть fashion tech – давати гравцям індустрії моди зрозумілий інноваційний інструментарій, який допоможе їм створювати і продавати краще.


Саме тому у 2017 році Ukrainian Fashion Week спільно з ініціативою Kyiv Smart City започаткували платформу Fashion Tech Ukraine, присвячену інноваційним технологіям у світі моди
Завдання проекту – популяризувати fashion tech в Україні, об’єднати технології та дизайнерів, що їх використовують. І надихати молодих підприємців з обох сторін до спільного використання технологічних рішень задля розвитку української моди.
Під час Ukrainian Fashion Week протягом 3-7 лютого, у просторі Fashion Tech Ukraine в Мистецькому Арсеналі, будуть представлені демозони, що презентують нові технологічні можливості для fashion-індустрії.

Інноваційна лабораторія швидкого прототипування. Кожен бажаючий має вільний доступ до інструментів цифрового виготовлення. 3D-принтери, 3D-сканери, лазерні різаки та різноманітні ЧПК-верстати допоможуть у реалізації найсміливіших ідей, в тому числі й в галузі моди. Команда лабораторії проводить циклічні воркшопи та майстер-класи для людей різного віку та різних професій, щоб технології та інноваційні підходи у виробництві були доступні кожному.

Швидке 3D-сканування виробів будь-якої складності для використання в онлайн-комерції. Буквально за дві хвилини ви можете створити високоякісну демонстраційну модель вашого продукту та інтегрувати її у свій сайт. Унікальне рішення, яке максимально заощаджує ресурси і час бренду, робить ефективнішою комунікацію рітейлу і покупців. https://cappasity.com/
Технологія, що розпізнає будь-які зображення та використовує інструменти доповненої реальності для відображення контенту. У рамках Ukrainian Fashion Week проект демонструватиме варіанти того, як звичайне паперове запрошення на показ виконує додаткові функції.

Pick Up
Сервіс автоматично генерує добірки одягу та аксесуарів в єдиний look у різних стилях, з урахуванням поєднання кольорів і погоди.
"Штучний інтелект" у fashion-індустрії є абсолютно новим рівнем розвитку інтернет-продажів. Коли клієнти хочуть вибирати одяг самостійно, не комунікуючи офлайн з консультантами, Pick Up стає важливим провідником в інтернет-просторі і приводить клієнта до здійснення покупки.
Pick Up – це незамінний сервіс для глобального мультибрендового або монобрендового рітейлера.

Крім цього, платформа Fashion Tech Ukraine торкнеться питань усвідомленого споживання у моді та шляхів вирішення проблем, спровокованих fast fashion, за допомогою інноваційних технологічних рішень.

У зоні Fashion Tech у Мистецькому Арсеналі протягом 5 днів працюватиме Upcycling-студія у партнерстві з Pushka School. Тут відвідувачі зможуть перетворити старе на нове – майстри Pushka School подарують друге життя вашим речам.

Ukrainian Fashion Week та Kyiv Smart City завжди відкриті до співпраці з fashiontech-проектами, які виступають своєрідними «агентами змін» – не тільки здійснюючи реальні трансформації на ринку, а й формуючи соціальний капітал.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.