Перейти до основного вмісту

Один из самых женственных украинских брендов Herstory презентовал новую коллекцию

Воздушное и нежное весеннее настроение от бренда Herstory будут создавать платья, вдохновленные свободой полета и птицами. Ведь новая коллекция об освобождении от клише и разного рода границ. Девушки в платьях из новой капсулы, словно выпорхнувшие из клетки птицы – свободные и романтичные. Бренд не изменяет своей традиции давать каждому наряду имя. Так названия платьев и вещей из новой коллекции тоже связаны с птицами. Платье-футляр с объемными ассиметричными воланами получило имя PHOENIX (Феникс). Оно красиво подчеркнет талию, а глубокий V-образный вырез – акцент, который точно не оставит вас без внимания.SWAN (Ледедь) – платье-футляр с бантами на плечах удачно выделит ключицы и плечи, а длина миди делает его самым желанным коктейльным нарядом сезона.


Самое нежное и манящее платье в коллекции AYA (птица с иврита) с пышной юбкой-солнце и бантами на плечах. Романтичный наряд, который превратит вас в королеву любого вечера. 


В этот раз бренд Herstory работал с практичными костюмными тканями в сочетании с текстурным шифоном и органзой. Отдельного внимания заслуживает органза, приобретающая фигурность и легкость благодаря очень тонкой работе мастеров бренда и специальной обработке. Платья из этой органзы будут выпущены в лимитированном количестве, и из-за тщательной ручной проработки каждой детали поистине могут называться кутюрными, впервые в истории бренда. Они, несомненно, займут почетное место в гардеробе любой девушки. 

Основными цветами коллекции стали – классический черный и цвет дымчатой розы. Все фасоны нарядов продуманы до деталей, чтобы притягивать взгляды окружающих даже без дополнительных аксессуаров, а их обладательницам дарить легкость и уверенность в себе.


Фотограф: Денис Степанов
Реализация: LBK Productiom
Beauty-образ: Эдита Кисилева

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…