Перейти до основного вмісту

Ізраїль переміг на Євробаченні-2018

Переможцем Євробачення-2018 стала представниця Ізраїлю Netta з піснею «TOY». У фіналі пісенного конкурсу, який відбувся 12 травня в Лісабоні (Португалія), Netta отримала 529 балів від журі та глядачів із різних країн. Це четверта перемога Ізраїлю в конкурсі.Представник України MÉLOVIN посів 17-те місце, набравши загалом 130 балів за підсумками голосування. Від журі співак отримав – 11 балів, а від глядачів – 119 балів.
Друге місце у фіналі пісенного конкурсу із 436 балами посіла представниця Кіпру Eleni Foureira з піснею «Fuego».
На третьому місці – представник Австрії Cesar Sampson, який виконував пісню «Nobody But You». За результатами голосування журі та глядачів він отримав 342 бали.
Загальні результати голосування такі:
 1. Ізраїль. Netta «TOY» – 529
 2. Кіпр. Eleni Foureira «Fuego» – 436
 3. Австрія. Cesar Sampson «Nobody But You» – 342
 4. Німеччина. Michael Schulte «You Let Me Walk Alone» – 340
 5. Італія. Ermal Meta, Fabrizio Moro «Non mi avete fatto niente» – 308
 6. Чехія. Mikolas Josef «Lie to Me» – 281
 7. Швеція. Benjamin Ingrosso «Dance You Off» – 274
 8. Естонія. Elina Nechayeva «La Forza» – 245
 9. Данія. Rasmussen «Higher Ground» – 226
 10. Молдова. DoReDos «My Lucky Day» – 209
 11. Албанія. Eugent Bushpepa «Mall» – 184
 12. Литва. Ieva Zasimauskait «When We’re Old» – 181
 13. Франція. Madame Monsieur «Mercy» – 173
 14. Болгарія. EQUINOX «Bones» – 166
 15. Норвегія. Alexander Rybak «That’s How You Write А Song» – 144
 16. Ірландія. Ryan O’Shaughnessy «Together» – 136
 17. Україна. MÉLOVIN «Under The Ladder» – 130
 18. Нідерланди. Waylon «Outlaw in ’Em» – 121
 19. Сербія. Sanja Ilić & Balkanika «Nova deca» – 113
 20. Автралія. Jessica Mauboy «We Got Love» – 99
 21. Угорщина. AWS «Viszlát nyár» – 93
 22. Словенія. Lea Sirk «Hvala, ne!» – 64
 23. Іспанія. Amaia & Alfred «Tu Canción» – 61
 24. Велика Британія. SuRie «Storm» – 48
 25. Фінляндія. Saara Aalto «Monsters» – 46
 26. Португалія. Claudia Pascoal «О jardim» – 39
 27. Загалом у фіналі пісенного конкурсу взяли участь 26 країн: Україна, Іспанія, Словенія, Литва, Австрія, Естонія, Норвегія, Португалія, Велика Британія, Сербія, Німеччина, Албанія, Франція, Чехія, Данія, Австралія, Фінляндія, Болгарія, Молдова, Швеція, Угорщина, Ізраїль, Нідерланди, Ірландія, Кіпр та Італія.
  Переможця Євробачення-2018, як і торік, визначали за результатами голосування національних журі та телеглядачів. Їхні оцінки становили рівні частини загального результату.
  Наступний – 64-й – конкурс Євробачення-2019 відбудеться в Ізраїлі.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.