Перейти до основного вмісту
В Харькове лавина мороженого и тайфун сладостей ожидаются в августе
23 августа в районе ТРЦ «Караван» Харьков будут наблюдаться атмосферные колебания, сопровождающиеся лавиной мороженного и тайфуном сладостей. Эпицентр событий – ТРЦ «Караван» Харьков.Вместе со Шреком и Фионой «Фестиваль мороженого и сладостей» начнется эстафетой сладкой ваты и мороженого, паралельно для всех любителей лимонада будет действовать бесплатный дегустационный бар, а также food–art по созданию съедобных картин, пломбир-шоу, театрализованные представления, твистинг и мастер –классы по композиции конфетных букетов. 
Звездный гость фестиваля Марк Левинский проведет авторский мастер–класс, где все желающие узнают секреты рецептов «Мастер-Шеф. Подростки», а также станут обладателями автографов и фото со звездой.
В финале фестиваля приглашаем всех гостей и участников оставить собственный автограф на карте Украины. В День Независимости, в День Рождения нашего любимого города вместе с нашими гостями создадим масштабное полотно,  длиною больше чем 30 метров, чтобы у каждого была возможность оставить свой след и поздравления!
Приходи и выбери десерт по вкусу, а крутые фотозоны и неограниченное веселье обеспечит ТРЦ «Караван».
Когда: 23 августа, стартуем в 14.00
Где: ТРЦ «Караван» г. Харьков, улица Героев Труда, 7
Все новости и фотоотчеты на сайте и наших каналах ТРЦ «Караван» Харьков, будь в курсе!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI