Перейти до основного вмісту

Воркшоп-експеримент. Трансформація дизайну – від теорії до практики.


Спеціально для креативних та амбітних львів’ян Istituto Europeo di Design (IED), відомий у всьому світі інститут моди та дизайну, 8 вересня об 11:30 проведе безкоштовний воркшоп-експеримент «Трансформація дизайну – від теорії до практики».Запрошуємо студентів факультетів мистецтв, дизайну, архітектури, моди, комунікацій, бізнесу, інженерії, а також просто творчих особистостей долучитися до захоплюючого воршопу. 

Дата: 8 вересня
Час: 11:30
Місце: м. Львів, вул. Галицька 1, 2 поверх (Communa)
Реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежена.

До участі у воршопі запрошуються: 
- майбутні студенти, школярі 10-11 класу;
- студенти творчих спеціальностей (арт, дизайн, архітектура, мода); 
- творчі люди, для яких тема корисна для подальшого розвитку кар’єри та/або бізнесу;
- люди, які мають намір отримати міжнародний досвід роботи за кордоном;
- професійні дизайнери та модельєри;
- всі небайдужі до світу краси, дизайну та індустрії моди.


Про що поговоримо?


Сучасний професійний світ вимагає не тільки бути висококваліфікованим працівником в своїй галузі, а й мати знання та вміння із суміжних дисциплін. Дизайнер, що працює над візуальною комунікацією має комфортно себе почувати як в традиційній графіці, так і в останніх тенденціях цифрових медіа, поєднуючи традиційні професії із оригінальною формою вираження. Дизайнери мають вміти бачити красу навколо, цікавитися мистецтвом та розумітися в останніх трендах, що дає змогу як слідувати комерційній логіці, так і соціальній динаміці.


Ці креативні особистості знають як використовувати візуальні та комунікаційні техніки в кожному виді робіт: від дизайну упаковки до кіновиробництва, від розробки нового логотипу до створення та розробки модного бренду.

Які ж межі дизайну?

Дизайн означає бути готовим до трансформацій, вміти бачити заздалегідь те, що не бачать інші. Ми оточені речами, матеріалами та формами, які вважаються непотрібними. Проте, дизайнери знають, що нічого не створюється і не знищується, все трансформується.


Практична частина:

Всім учасникам необхідно принести будь-яку річ, яка здавалося б вже непотрібною та знайти їй нове, альтернативне призначення, стиль або контекст.

Найкреативніша або найкреативніший отримає подарунок від Mudra. Освіта за кордоном, про який ми розкажемо пізніше.
Інформація про спікерів та реєстрація за посиланням: https://mudra.ua/ua/events/design-transformation-experiment/Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI