Перейти до основного вмісту

Носить вышиванку - это стильно!Украинская вышивка - это красиво, душевно, искренне. Она греет душу, когда ты далеко от дома, и символизирует о самых чистых мыслях и чувствах. Украинский бренд 2KOLYORY - это поток аутентичности и традиций, который льется от сердца создателей к вашему.
Бренд создает изделия не только для праздничных выходов, в коллекциях очень много простых моделей, которые легко носить ежедневно. Короткое платье из линейки Панночка гармонично впишется в летний гардероб - на отдыхе, прогулке, вечеринке под открытым небом - сочетайте с кроссовками или сандалиями и наслаждайтесь вечером.Рубашка с прозрачными вставками на плечах в сочетании с укороченными брюками создает понятный и комфортный деловой лук. С джинсами рубашка заиграет иначе и у вас получится casual образ для встречи с друзьями или летнего музыкального фестиваля. В пару к блузе так же можно подобрать юбку с запахом из той же коллекции ЗНАХІДКА. Благодаря высокой линии талии и поясу с воланом, юбка создаст правильный силуэт и подчеркнет его.Льняное платье в пол ослепительное и простое одновременно. Белоснежный материал служит отличным фоном для растительных орнаментов в теплых золотистых тонах. Рукава у платья широкие, с разрезами от локтя. Также украшены рядами геометрической вышивки и цветами. К такому наряду достаточно подобрать открытую обувь на низком ходу и плетеную сумочку.

Бренд помнит и о мужчинах - создает для них отдельную линейку льняных рубашек, в которые интегрирует национальную вышивку. Представлены сорочки в разных цветах и фасонах, с цветной или однотонной вышивкой. От лаконичных, повседневных, до праздничных вышиванок - каждая их них несет в себе силу и глубокую символику орнамента.Носить одежду в национальном стиле очень классно, красиво и трендово именно сейчас. Это не черная метка отверженного патриота на вашем гардеробе. Это теплый луч родной земли в вашей ежедневной суете.
FACEBOOK: 2kolyory
INSTAGRAM: 2kolyory_official

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…