Перейти до основного вмісту

Платформа Fashion Tech Ukraine

Платформа Fashion Tech Ukraine буде цього сезону присвячена питанням усвідомленого споживання у моді та шляхам вирішення проблем, спровокованих fast fashion, за допомогою інноваційних технологічних рішень.

У рамках Fashion Tech Ukraine будуть представлені такі проекти:
Арт-проект Shape of Living 
Марина Лосєва – засновниця освітньої платформи Ukrainian Fashion Education Group представить власний арт-проект Shape of Living, покликаний привернути увагу до пошуку та створення нових форм і способів існування людства. Авторка створила для своєї інсталяції сукні з використаних джинсових речей, а як прототип для декору відтворила малюнок Дніпра, який було знято з космосу.

Інсталяція sustainable тканини Orange Fiber 
Orange Fiber – італійська компанія, заснована у 2014 році двома студентками Andriano Santanocito та Enrica Arena, які створили абсолютно нову тканину із апельсинового волокна.
Створення тканини почалося з ідеї створити щільну тканину із цитрусових, а точніше з макухи, що залишається після їх вичавлення, адже кількість відходів перевищує один мільйон тонн за рік, і це тільки в Італії. Тканину, яка дуже схоже на шовк, можна фарбувати та піддавати друку. Виготовляючи сировину із промислового побічного продукту, компанія задовольняє зростаючу потребу у целюлозі та зберігає природні ресурси.

Інсталяція SoonStore 
SoonStore - перший проект свідомого рітейлу в Україні. Це мультибрендовий он-лайн бутік, де представлені марки одягу, які відповідають критеріям відповідальної моди як з соціальної точки зору, так і з екологічної.
Головна мета засновниць проекту - відкрити для українських покупців новий досвід усвідомленого споживання і розповісти про принципи Sustainable і Slow Fashion.
 
Дбайливе виробництво, екологічні матеріали, справедливі і безпечні умови роботи для співробітників, а також чесне ціноутворення від початку створення колекцій до кінцевого споживача - цінності моди майбутнього, які пропагує команда Soon Store.

Презентація MODOZA.COM 
Цього сезону онлайн-рітейлер MODOZA.COM підтримує платформу Fashion Tech Ukraine та презентує унікальний сервіс зі створення образів, що являє собою ще один приклад використання штучного інтелекту у fashion-індустрії. Сервіс демонструє, як нові технології змінюють наше життя і сприяють руху свідомого споживання, допомагаючи зробити безпомилковий вибір при покупці через інтернет.

Показ фільму The True Cost 
Дата: 5 вересня о 17:30
Місце: Мистецький Арсенал, Fashion Tech Ukraine space
Документальна стрічка The True Cost – це захопливе розслідування про справжню ціну моди. Вартість гардероба знижується з року в рік, в той час, як вартість життя і витрати на охорону природи і соціальний захист стрімко збільшуються. Творці фільму побували як на головних подіумах світових столиць, так і в найбідніших районах країн третього світу, де, в дійсності, і народжується «висока мода». Про проблеми глобалізації і «фаст-фешн» розповідають: відомий дизайнер Стела Маккартні, еко-активіст і творець компанії «Eco-Age» Лівія Ферт і індійська еко-феміністка Вандана Шива. True Cost - безпрецедентний проект, що відкриває шокуючу правду про світ навколо нас і мільйони людей, що стоять за фешн-індустрією.
Ukrainian Fashion Week завжди відкриті до співпраці з fashiontech-проектами, які виступають своєрідними «агентами змін» – не тільки здійснюючи реальні трансформації на ринку, а й формуючи соціальний капітал.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…