Перейти до основного вмісту

Finch х Ukrainian Fashion WeekFINCH и UkrainianFashion Week заявили о коллаборации. Первые результаты можно увидеть на фото с презентации программы нового сезона Ukrainian Fashion Week, которая прошла в ЦУМе на террасе 7-го этажа.

Дизайн футболок и принт разработан командой FINCH, Катериной Бяковой и Максимом Голубом. «Идея принта UKRAINIAN FASHION GEEK появилась у меня год назад», — говорит Катерина Бякова.


«Первое время она не давала покоя, но мы так и не решились ее реализовать. Такой принт как будто ждал особенного повода. В этом году мы впервые презентуем коллекцию на главном подиуме Ukrainian Fashion Week, и на встрече с организаторами меня просто осенило: нужно показать свой пост! Так мы и предложили остроумно обыграть логотип UFW. Команде идея пришлась по душе, мы быстро сработались», — рассказывает Катерина.

Полная коллаборация Finch х Ukrainian Fashion Week будет представлена в рамках нового сезона с 1-5 сентября в Мыстецком Арсенале.*Geek (англ.) — человек, чрезвычайно увлеченный чем-то; фанат.Вещи из этой линейки можно будет приобрести в корнере UFW в Арсенале с 1 по 6 сентября, а также в ЦУМе с 3 сентября в корнере FINCH на третьем этаже. Позже эти вещи вы сможете  заказать через сайт, как и айтемы из новой коллекции, которая будет презентована на показе.

Фото: UFWКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI