Перейти до основного вмісту

Будущее - это мы: Karavan Dance Parade открывает футурологический портал


Как заглянуть в будущее, как узнать, что ожидает завтра? Приходи на Karavan Dance Parade, чтобы познакомиться с авторами будущего.

Люди, в чьих руках уже завтра окажутся важные решения, сложные и судьбоносные выборы, от кого будет зависеть новая реальность будут соревноваться в популярных видах спорта, покажут характер и самообладание в спортивных интерактивах, продемонстрируют достижения и приверженность ЗОЖ.
Karavan Dance Parade – это масштабная площадка, где каждому виду спорта найдется зритель и болельщик, а самый активный станет обладателем кубка Karavan Sport Fest.
Зажигательное латина-шоу, ультратрендовый street dance, завораживающие индийские танцы, стремительный contemporary dance, хайповый хип-хоп, драйвовое данс - шоу, диско, безудержные клубные танцы, народный танец и страстное фламенко – все жанры, кроме скучного ожидают участников и болельщиков Karavan Dance Parade.
Днепропетровская областная организация исполнителей восточного танца и Всемирная уния культуры и искусств покажут яркое масштабное действо, частью которого станет каждый. Просто отметь 15 сентября и запомни: стартуем в 12.00!
Призы и подарки, а также кубок Karavan Sport Fest уже ждут своих обладателей и поклонников ЗОЖ - присоединяйся!

Когда: 15 сентября, стартуем в 12-00
Где: ТРЦ «Караван» Днепр, сцена на втором этаже


Все подробности Karavan Dance Parade, фотоотчеты и интервью победителей на сайте и наших канала в соцсетях, будь в курсе)
Укр.
Майбутнє- це ми: Karavan Dance Parade відкриває футурологічний портал
Як заглянути в майбутнє, як дізнатися, що чекає завтра? Приходь на Karavan Dance Parade щоб познайомитися з авторами майбутнього.
Люди, в чиїх руках вже завтра опиниться відповідальність за важливі рішення, складні і доленосні вибори, від кого буде залежати нова реальність будуть змагатися в популярних видах спорту, покажуть характер і здатність керувати собою в екстремальних умовах і спортивних інтерактивах, а також продемонструють досягнення і прихильність ЗОЖ.
Karavan Dance Parade - це масштабний майданчик, де кожному виду спорту знайдеться глядач і вболівальник, а найактивніший стане володарем кубка Karavan Sport Fest.
Запальне латина-шоу, ультратрендовий street dance, магічні індійські танці, стрімкий contemporary dance, хайповий хіп-хоп, драйвове данс - шоу, завжди популярне диско, нестримні клубні танці, народний танець і пристрасне фламенко - всі жанри, крім нудного очікують учасників і уболівальників Karavan Dance Parade.
Дніпропетровська обласна організація виконавців східного танцю і Всесвітня унія культури і мистецтв покажуть яскраве масштабне дійство, частиною якого стане кожен. Просто відміть 15 вересня і запам'ятай: стартуємо о 12.00!
Призи та подарунки, а також кубок Karavan Sport Fest вже чекають на нових власників і шанувальників ЗОЖ - приєднуйся!

Коли: 15 вересня, стартуємо в 12-00
Де: ТРЦ «Караван» Дніпро, сцена на другому поверсі


Всі подробиці Karavan Dance Parade, фотозвіти та інтерв'ю переможців на сайті і наших каналах в соцмережах, будь в курсі новин улюбленого ТРЦ.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…