Перейти до основного вмісту

Бути трендсеттером разом з UFW та VODA.UA

VODA UA разом із фотографом Антоном Кулаковським створили креативний фотопроект і приурочили його до UFW. Це проект про підкорення моди власним стилем. Модний одяг – лише частина нашого життя, а гарний смак насправді – бути собою в будь-яких ситуаціях: на модному показі, шопінґу, в улюбленому ресторані, будь-де і будь-коли.Залишатися яскравою особистістю, приміряючи різні образи, і щоб жоден із них, навіть найекстравагантніший, не зміг затьмарити індивідуальність. Кожна фотографія кампейну – як маленький маніфест великої ідеї про те, що в сучасному світі людина повинна мати сильну харизму, аби використовувати модні тенденції на свою користь. VODA UA – це не тільки початок вашого модного життя, завдяки її зовнішньому вигляду та етнопляшці, а й старт вашого стилю, гармонії душі та тіла, тобто піклування про своє здоров’я. Тож будь стильним трендсеттером разом із UFW та VODA UA.

Вже 31 серпня ви зможете оцінити творчий реліз VODA UA – і нехай модна чиста вода служить нашій спільній модній меті.

Фотограф - Антон Кулаковський,
Стиліст - JULI, макіяж – Тетяна Кулаковська,
Зачіска – Оксана Черепана,
Одяг - DAFNA MAY, VALERY KOVALSKA, MARSALA, GUDU, BELOVED,
Аксесуари - KOVALSKI’S, OPTICAL SPACE, ZARINA, MAKOVA
обличчя VODA UA – Kateryna Sadovaia

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI