Перейти до основного вмісту

BEREZKINA SS19


4 сентября украинский бренд BEREZKINA представил коллекцию SS19 в рамках нового сезона Ukrainian Fashion Week.

Цветовым вдохновением для новых моделей послужили работы француза Анри Матисса - его особенные красочные сочетания, графика и флористические мотивы. Творческие поиски мастера и передача эмоций через цвет и форму задали тон коллекции и определили ее направление.
Линии изделий были прорисованы с одеяний корсаров - блузы с широкими рукавами и расклешенными манжетами, брюки и жакеты ярких оттенков из расшитых и декорированных тканей. Так родилась тема коллекции - встреча французских и османских корсаров (пиратов) - Старого Света с Востоком.

BEREZKINA в этом сезоне усложнил идею круизной коллекции, представленную ранее в рамках Odessa Holiday Fashion Week. Разработаны фирменные принты: фантазийные цветы и березовый принт перенесены на ткань с полотен Анри Матисса и сложены в манере бренда.

Впервые были представлены несколько вязаных изделий, в том числе и с фирменным рисунком - березкой. В коллекции платья, вдохновленные восточной тематикой, "пиратские" блузы, легкие костюмы и джинсовые изделия.

Самым ярким моментом показа стад финал - модели в леггинсах с березовым принтом создали атмосферу настоящей березовой рощи.

Бренд неизменно использует тюрбаны в качестве главных аксессуаров и шелковые платки.

Партнер показа - ресторан аутентичной кухни ALASKA (@alaskakyiv)
Косметический партнер показа бренд M.A.C. Cosmetics (@maccosmetics)


BEREZKINA

PR: Lado Agency (@lado.agency)
Show production: LBK Production (@lbkproduction)
Stylist: Женя Примаченко (@zhe_primachenko)


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI