Перейти до основного вмісту

SONYA MONINA представила на UFW новую мужскую коллекцию Spring/Summer 2019


Основным мотивом коллекции Spring/Summer 2019 man стало смешение классического стиля и спорт-шика. На этот раз вдохновением для дизайнера послужила собственная миссия и бунтарский мужской характер.- « Я не просто шью мужскую одежду. Моя миссия помочь мужчине понять и увидеть себя; научить выбирать одежду, которая подходит как его телу, так и духу; научить видеть цветовые сочетания и чувствовать грани воздействия цвета на себя и на окружающий мир в целом. Заряжать энергией и делать мужчину лучше и успешнее» - рассказывает о своей новой коллекции дизайнер.
В новой коллекции SONYA MONINA много дерзких сочетаний.
В коллекции присутствуют мужские пиджаки, костюмы, классические брюки и брюки-хулиганы, рубахи, футболки, фраки, кардиганы сложного кроя. Все это в сочетании с легкой хулиганской небрежностью и уличным спорт-шиком.

Образы подаются в фирменной цветовой гамме бренда: оттенки серого и графита, его величество black, любимый хаки, оттенки синего, древесного и молочных оттенков.  Коллекцию характеризуют:  фирменный сложный крой бренда, вещи-трансформеры,  интересные детали.
А дополнить образ помогли обувь от INTERTOP и стильные носки от Pierre Cardin.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI