Перейти до основного вмісту

ПРЕЗЕНТАЦИЯ ПОДВЕСА ОТ КЮЗ В РАМКАХ КОНКУРСА «МИСС ВСЕЛЕННАЯ» -2018В преддверии конкурса «Мисс Вселенная» - 2018 состоялась презентация уникального изделия от мастеров Киевского Ювелирного Завода. Шедевр ювелирного искусства станет лотом–сувениром от Украины в рамках конкурса «Мисс Вселенная» и будет представлен на благотворительном аукционе, направленном на сбор средств для лечения ВИЧ-инфицированных детей.
Эскиз подвеса SAVE MY WORLD («Сохрани мой мир») был разработан при участии финалисток конкурса «Мисс Украина Вселенная» - 2018, которые подавали на рассмотрение жюри свои варианты эскизов. Художники Киевского Ювелирного Завода собрали симбиоз идей воедино и воплотили в реальность.


«В идею создания изделия заложена глобальная концепция сохранения целостности нашей планеты посредством невероятной созидательной энергии любви и красоты, которой обладает женщина. Вместе, мы сможем сберечь природные ресурсы и защитить Землю от экологических катаклизмов и войн, обеспечив, тем самым, светлое и счастливое будущее нашим детям» - прокомментировала директор конкурса «Мисс Украина Вселенная» - Анна Филимонова.


Подвес выполнен в форме планеты Земля. В центре расположен голубой топаз, добытый на Волынском месторождении, которое является одним из самых древних в Украине. Учитывая местоположение, минералы обладают уникальной энергетикой. Желтым бриллиантом на «Земной поверхности» отмечена Украина. Благодаря специально разработанной петельке Земной шар вращается, как настоящая планета.


Напомним, что конкурс «Мисс Вселенная» - 2018 состоится в столице Таиланда – Бангкоке, в декабре текущего года. На самом престижном конкурсе красоты нашу страну представит обладательница титула «Мисс Украина Вселенная» - 2018, 23-летняя одесситка Карина Жосан.На мероприятии, в рамках презентации подвеса ‘SAVE MY WORL, присутствовали директор конкурса «Мисс Украина Вселенная» - Анна Филимонова, действующая Мисс Украина Вселенная - Карина Жосан, а также финалистки Мисс Украина Вселенная - 2018. Презентация состоялась 18.10.18 в ювелирном магазине «КЮЗ. Украинские Самоцветы», расположенном по адресу: ул. О.Гончара, 79/4.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…