Перейти до основного вмісту

Сезонный минимум: Black Friday в Караван


В  пятницу с 17-00 все цены во всех магазинах и брендах ТРЦ «Караван» упадут на 70%.


Яркий шоппинг в компании режиссёра, актера и ведущего проекта «Орел и решка» Жени Синельникова, битва стилей от fashion-брендов, квест, победитель которого найдет 100 долларов, любимая музыка в исполнении кавер-групп – далеко не полный список того, чем запомнится эта пятница.
Ведь трудно забыть день, когда тебе подарили тот самый Iphone! Чтобы получить заветный подарок, приди с 09 по 23 ноября в ТРЦ «Караван» за покупкой и участвуй в марафоне «Iphone Х ищет хозяина». «Алло» разыграет легендарный гаджет среди тех, кто совершил покупку в ТРЦ «Караван» от 500 грн, кроме секции Караван Мебель.
Приходи первым на Black Friday, чтобы получить фото и автограф ведущего легендарного тревел-проекта «Орел и Решка» и увидеть, как все цены в «Караване» покажут сезонный минимум.


Когда: 23 ноября с 17:00 до 23:00
Где: ТРЦ «Караван» Днепр
Будь в центре премьер, новостей и событий с каналом @karavan_trc_dp

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI