Перейти до основного вмісту

Премія бізнес-леді «Створено жінками»

Українських бізнес-жінок підтримують провідні французькі компанії 
Найперспективніша бізнес-леді одержить підтримку для власного бізнесу


19 жовтня в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулась презентація премії бізнес-леді «Створено жінками», започаткованої Франко-українською торгівельно-промисловою палатою (CCIFU) для підтримки жінок-підприємниць. У рамках премії було оголошено конкурс дизайнерок-початківців у сфері моделювання одягу.
Премія «Створено жінками» має на меті звернути увагу на важливість питань гендерної і соціальної нерівності між жінками та чоловіками. У  Франції 40% підприємств створюються або очолюються жінками. Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон надала статистику, яка показала: лише 20% підприємств – членів CCIFU очолюють жінки. В Україні серед зареєстрованих фізичних осіб-підприємців 50% жінок і 50% чоловіків, а от керівниками юридичних компаній є 70% чоловіків і 30% жінок. Премія «Створено жінками» була заснована  Франко-українською торгівельно-промисловою палатою та партнерами, які підтримали ініціативу, задля сприяння гармонізації цієї статистики. 
Директорка CCIFU Марі Брюан розповіла, що мета премії «Створено жінками» – «просувати жіноче підприємництво в Україні і показувати молодим українкам, які стають на шлях підприємництва, як до них інші зробили це, і що це цілком можливо». Почесним президентом журі премії бізнес-леді «Створено жінками» на пропозицію комітету бізнес-леді Французько-української торгово-промислової палати (CCIFU) згодилась стати Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. 
Кандидатки зможуть подати заяви на участь у премії з 22 жовтня до 25 січня 2019 року. Фінал відбудеться 14 березня 2019 року. Переможниця отримає 5-денну подорож до Парижа для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, менторинг проекту компаніями-партнерами конкурсу та безкоштовне членство в CCIFU протягом року.
Одним із фундаторів та активних учасників проекту стала Наталі Алькер – генеральний директор компанії «Данон». ТМ «Активіа», бренд-лідер компанії «Данон», виступила партнером конкурсу українських дизайнерок-початківців у сфері моделювання одягу.  Конкурс відбуватиметься у рамках соціального проекту – премії «Створено жінками». Заявки від дизайнерок прийматимуться з 29 жовтня 2018 року до 31 січня 2019 року. У лютому будуть обрані 5 найкращих, а фіналістка отримає грошовий приз у розмірі 100 000 гривень на розвиток власної справи.
«Для нас питання гендерної рівності та рівних прав для всіх – це частина цілісної філософії та цінностей компанії. Мій особистий приклад – тому підтвердження. Але в умовах сучасного світу ми все ще відчуваємо, що жінки потребують додаткової підтримки, особливо якщо йдеться про сферу бізнесу та підприємництва. «Активіа» – це флагманський бренд компанії, який підтримує жінок, піклуючись про їхнє хороше самопочуття, здоров`я та красу. Саме тому ТМ «Активіа» з радістю виступила партнером конкурсу дизайну в рамках проекту «Створено жінками», – зазначила пані Наталі.
Додаткова інформація:
«Створено жінками»
Марі Брюан mbruant@ccifu.com.ua l +38 098 676 45 10
Реєстраційний формуляр http://www.ccifu.com.ua/ua/premija-stvoreno-zhinkami/jak-vzjati-uchast/
Подача документів кандидатів за адресою businesswoman2019@ccifu.com.ua
Конкурс  українських дизайнерок-початківців у сфері моделювання одягу
Реєстраційний формуляр http://www.ccifu.com.ua/ua/premija-stvoreno-zhinkami/konkurs-dizainu-vid-tm-aktivia/

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…