Перейти до основного вмісту

Джинсовый бум от Андре Тана и Сони Забуги


Украинский дизайнер Андре Тан и главный редактора журнала ELLE Украина Соня Забуга представили уже вторую совместную коллекцию a.TaN by Sonya Zabuga. Если в прошлом году коллекция полностью состояла из королевского бархата, то в этом году она состоит из денима, который снова покорил все подиумы и напомнил о моде 70-х.«Нашим вдохновением стала мода 70-х, эта в первую очередь именно, та эпоха, которая привлекает формами, силуэтами и поэтому она легла в основу создания самой коллекции. По примеру прошлой коллекции, мы выбирали ткань из которой она будет состоять. Деним, выл выбран не случайно, мы хотели создать вещи, которые будут понятны и удобны в повседневной жизни, а джин, это именно тот материал, который давно является частью базового гардероба», - прокомментировала главный редактор журнала ELLE Украина Соня Забуга.

В капсульной коллекции представлены юбки-карандаш, джинсы клеш, джинсовая рубашка, платья свободного кроя, белая рубашка over size, которая идеально сочетается с денимом и трикотаж, который удачно дополнит любой осенний образ.


«Главной изюминкой нашей второй коллекции с Соней Забугой стал деним. В этом сезоне мы предлагаем всем облачиться в джинс и далеко не во всем привычные джинсы, а в юбки, платья, рубашки и не забывать, что в этом сезоне в моде джинсовый total look»,- прокомментировал Андре Тан.

По советам соавторов коллекции, этой осенью всем стоит дополнить свой гардероб джинсовыми вещами и вы точно останетесь в тренде, главное не слепо им следовать, а найти то, что идет именно вам.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…