Перейти до основного вмісту

FASHION EXPERIMENT 01 У ТОКІО


До Токіо команда Ukrainian Fashion Week прилетіла за місяць після повернення із Нью-Йорка. Обидва масштабних проекти, мета яких презентувати українських дизайнерів у впливових для fashion-світу містах, пройшли під час офіційних Тижнів моди.


Увесь проект FASHION EXPERIMENT 01 – Нью-Йорк і Токіо – відбувся за підтримки Українського культурного фонду.
Цілісний підхід до концепції презентації, ретельно розроблена і втілена арт-інсталяція, добір запрошених дизайнерських брендів і потужна команда креативних партнерів проекту дали змогу зробити унікальний продукт, який організатори протестували на протилежних куточках землі. У США та Японії.
FASHION EXPERIMENT 01 представляв резидентів UFW з колекціями SS19 – DZHUS, FROLOV, Ruslan Baginskiy, the COAT by Katya Silchenko, Valery Kovalska, Yelizavetta Volosovska.


Головний меседж проекту "Українська мода настільки різноманітна, непередбачувана, самобутня, що її не можна просто споживати. Її спочатку потрібно дослідити" і ліг в основу візуальної та загальної концепції Fashion Experiment 01.
Але не менш важливою своєю місією Ukrainian Fsshion Week вбачає об'єднання вітчизняних представників креативних індустрій і демонстрацію світові їхнього високого професійного рівня.
Простір художньої галереї в артистичному районі Токіо, де відбувалась презентація, було перетворено на уявну fashion-лабораторію, де за допомогою графічного дизайну – Lesha Mykhailov x Jugoceania, саунд-дизайну – Daniel Syenichkin/Bejenec, відеоконтенту – Beehive creative buro, віртуального простору з моделями дизайнерів, який розробив Руслан Капустін та SKYWELL SOFTWARE за технічної підтримки SAMSUNG Україна, гості "досліджували" українську моду.


Проект FASHION EXPERIMENT 01 відвідали японські та європейські фешн-журналісти, інфлюенсери, блогери, баєри та фотографи. Одним із перших гостей події став Посол України в Японії пан Ігор Харченко.


Відомий український фотограф Валерій Ведута відзняв фотосесію на вулицях Токіо.
Логістичним партнером проекту виступило агентство Delfa Tour.
Керівник проекту – Олександра Дімітрієвич (Ukrainian Fashion Week).
Креативний директор – Яніс Недопас.
Фото: Валерій Ведута
Модель: Юлія Галкіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI