Перейти до основного вмісту

KAROL’by Kateryna Karol &Synyava. Lviv Fashion Week


Інспірацією для створення колаборації двох дизайнерів та роботи над колекцією стала концепція руху як основи буття людини в нестримному ритмі життя сучасного міста. Спокій та нестримний вибух стануть ключовою ідеєю показу у новій локації Lviv Fashion Week сезону SS 2019 - MolodoZeleno. Поєднання експресії та водночас стриманості - що може бути більш суперечливим і, водночас, більш життєвим? 
Визначся з вектором! Сприймай лише динаміку! Не втамовуй спрагу докінця!
Драйвуй зсередини і запалюй молодістю все довкола! Обери свою сторону у битві за драйв, адже це привілей, а не право. Виборюй його і захищай це відчуття свободи.
Нова колекція, створена у колаборації брендів, вже не повторює питання, яке лунало весною: Are you ready? Цієї осені готовність до драйву має стати незаперечним атрибутом кожного. Вміння сприймати динаміку життя, ловити щире задоволення від постійних змін і нових викликів - дизайнерка ставить вимоги до глядачів, які мали досить часу приготуватись до нової шаленої поїздки. Будь з собою собою!
У формотворенні колекції KAROL’by Kateryna Karol використано асиметричний деконструктивний крій, елементи одягу розбиті на окремі деталі, які при трансформації та об’єднанні створюють цільний образ. Образи доповнюють декоративні та конструктивні складки, накладні зйомні деталі підтримують ламані форми одягу, блузи та топи, асиметричні спідниці та сукні складного крою, штани зі складками та трикотажні світшоти з косими замками творять основу колекції.Колористика – яскравий соковитий червоний, насичений базальтово синій, активний фіолет, основа колористики та фактури – проста і вишукана світло-молочна тканина у тонку смужку, яка як промені вечірнього диско окреслює силуети. Колекція-трансформер, зібраний денний образ, складений з частин гардеробу перетворюється на драйвовий та вибуховий екстравагантний образ при іншому від звиклого порядку поєднанні частин.
Фактурність тканин доповнює активність образів – використано котон, трикотаж, екошкіру, костюмні шерстяні тканини, гіпюр та сітку, з елементів оздоблення – стрічки у смужку, функціональні та декоративні замки. У лінійці аксесуарів використані максимально геометризовані перстені, лаконічні браслети, прикраси-чокери та масивні нагрудні прикраси. Матеріали – полімерна глина, шкіра, прозорий пластик.


Synyava bags – Галиною Синявською для колекції ON DRIVE використано нові для бренду матеріали – шкіру та пластик. Враховуючи останні тенденції, Synyava пропонує  мінімалістичні і зручні моделі сумок різних розмірів і неординарних форм, а також яскраві активні поєднання  кольорів та матеріалів. Кожна сумка - це експеримент. Колекція сумок розрахована на активних людей.
Показ поділений на дві частини – спокійне та артове дефіле і драйвову вечірку від ді-джея Ігора Зайцева. Використані ультрафіолетові лампи, неоновий скотч для підсилення відчуття атмосфери вечірки.У показі використано взуття KASANDRA.@katerynakarolofficial @synyava_bags

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…