Перейти до основного вмісту

Модная премьера в Premier Palace Hotel Kharkiv


27 октября Катя Сильченко дизайнер и основатель The Coat встретится с ценительницами стиля, чтобы рассказать о трендах осени, примерить новинки бренда в атмосфере сервиса и комфорта на пять звезд. Женственные и изысканные образы от The Coat, игристое, изысканные закуски и абсолютный фешн - множество ультра актуальных луков от любимого дизайнера Веры Брежневой, Риты Оры и не только для ваших сториc обеспечены. До встречи в 11.00 в Premier Palace Hotel Kharkiv, пр. Независимости 2 

The Coat by Katya Silchenko - украинский prêt-à-porter бренд женской одежды, основанный дизайнером Катей Сильченко в 2013 году. 

Источник вдохновения Кати - женщины вокруг - сильные, темпераментные и утонченные одновременно. 

Дизайнер создает яркие вещи, делая акцент на женственности: благодаря уникальному и годами отточенному крою, одежда The Coat by Katya Silchenko отлично садится по фигуре, правильно подчеркивая силуэт. 

Дизайнер мастерски сочетает в образе яркие детали, используя смелые акценты из перьев, кожи, сочетания разных фактур, рюшей и принтов, а ткани и декоративные элементы отбирает всегда лично. 

В коллекциях всегда представлены уже узнаваемые пальто, корсеты, платья - бюстье и вещи с высокой талией. Одежда от The Coat by Katya Silchenko универсальна: подойдет как для повседневной жизни, так и для выхода в свет - и в том, и в другом случае не оставит свою владелицу незамеченной.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI