Перейти до основного вмісту

Катя Польченко, участница проекта "Топ-модель по-украински", cтала лицом бренда Anna Yakovenko

Катя Польченко в новой съемке для украинского бренда Anna Yakovenko
Участница второго сезона модельного реалити шоу Нового канала «Топ-модель по-украински» приняла участие в новой fashion-съемке для бренда Anna Yakovenko.
Приход холодов заставляет активизироваться даже самых «горячих» девушек. И мы активно начинаем искать вещи для осеннего гардероба. Для съемки Катя примерила трендовую верхнюю одежду бренда из осенней коллекции. 
«Катя пришла на проект чтобы доказать отцу, что моделинг – это именно то, чему она хочет посвятить всю свою жизнь. Девчонке только 19 лет, но она уже четко знает, чего хочет и идет к своей цели несмотря ни на что. Согласитесь, сейчас редко можно встретить молодых людей с конкретными целями и планами. Ну а ангельское лицо и характер чертенка – бомбическое сочетание» - рассказала дизайнер бренда Анна Яковенко.
Шерстяное пальто красного цвета - это удобная модель свободного покроя с поясом, подчеркивающим талию. Для более прохладной погоды идеальным будет вариант пальто кофейного цвета с утеплителем.


Добавить образу романтичности поможет черное шерстяное пальто с рюшами. 
Еще один тренд продолжает свое шествие и в этом сезоне – многослойность. Хотя этот тренд и так самый естественный. Ведь когда наступают холода, мы автоматически начинаем натягивать на себя побольше вещей. Серое пальто-трансформер не только комфортный вариант для создания наслоения в образе, но и многофункциональное. Его особенность – снимающиеся рукаша и нижняя часть. В результате в одном изделии вы имеете 3: пальто, куртка и жилет.


Куртки давно перешли из разряда рабочей одежды в самые модные вещи гардероба. Этой осенью важно выбирать верхнюю одежду с интересным кроем и, конечно, в главном оттенке сезона. Куртка коричневая с капюшоном на кулисе по талии – отлично смотрится в нарядах всех оттенков.

Над съемкой работали:
Фотограф: Леся Гарбар (Olgart Production)
Стилист: Кирилл Савченко
Макияж и прическа: Леся Слиж
Модель: Катя Польченко
Продюсер: Юля Ткачук

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…