Перейти до основного вмісту

Колекція одягу "Human Genome" SS 2019 бренду L.SOKOL на Lviv Fashion Week
В створенні колекції "Human Genome" дизайнерку Любаву Сокол надихнула енергія серця та рух крові по судинам, що передається від Матері до Дитини, як творча складова етнічної спадщини України. Послання якої зашифроване в рельєфних лініях, аутентичних кольорах та в стильовому нашаруванні.
Любов, народження, життя. 
Світ минулого, теперішнього й майбутнє. 
Спадок вічності, що отримує кожен з нас, приходячи в цей світ. Людина, що в тобі? 
В тобі енергії поколінь, в тобі таємні коди символів, в тобі знання.
Річки вони в землі, судини вони в тобі. Судини наповнюють тебе життям.
Це твоя унікальність, індивідуальність, здатність творити себе, свій образ.
Ти і є Код.
Обробки в колекції переважно ручні та виконані з любов’ю, що підкреслюють сучасність фактур та контрастність матеріалів.


В колекції «Human Genome» використані інноваційні тканини: тканізована фольга, серпанковий льон, шовкові тканини, креш-шовк, металізований котон, мокрий джинс.


Головний меседж колекції посилюють білі, чорні та червоні кольори.


Режисер-постановник - Вікторія Зубенко
Аксесуари - концепт-стор GARA


*L.SOKOL– це розумний фешн доступною мовою. Бренд жіночого одягу, який створений в естетиці етнічного арту: архітектурні форми, рухлива силуетна лінія зі складними конструктивними рішеннями, в яких передається геометрія образів.
Бренд ставить за мету скорегувати умовності в одязі та стилі, руйнуючи стереотипи та даючи можливість самореалізацїї та самовдосконалення для поціновувачів бренду.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…