Перейти до основного вмісту

Колекція одягу "Human Genome" SS 2019 бренду L.SOKOL на Lviv Fashion Week
В створенні колекції "Human Genome" дизайнерку Любаву Сокол надихнула енергія серця та рух крові по судинам, що передається від Матері до Дитини, як творча складова етнічної спадщини України. Послання якої зашифроване в рельєфних лініях, аутентичних кольорах та в стильовому нашаруванні.
Любов, народження, життя. 
Світ минулого, теперішнього й майбутнє. 
Спадок вічності, що отримує кожен з нас, приходячи в цей світ. Людина, що в тобі? 
В тобі енергії поколінь, в тобі таємні коди символів, в тобі знання.
Річки вони в землі, судини вони в тобі. Судини наповнюють тебе життям.
Це твоя унікальність, індивідуальність, здатність творити себе, свій образ.
Ти і є Код.
Обробки в колекції переважно ручні та виконані з любов’ю, що підкреслюють сучасність фактур та контрастність матеріалів.


В колекції «Human Genome» використані інноваційні тканини: тканізована фольга, серпанковий льон, шовкові тканини, креш-шовк, металізований котон, мокрий джинс.


Головний меседж колекції посилюють білі, чорні та червоні кольори.


Режисер-постановник - Вікторія Зубенко
Аксесуари - концепт-стор GARA


*L.SOKOL– це розумний фешн доступною мовою. Бренд жіночого одягу, який створений в естетиці етнічного арту: архітектурні форми, рухлива силуетна лінія зі складними конструктивними рішеннями, в яких передається геометрія образів.
Бренд ставить за мету скорегувати умовності в одязі та стилі, руйнуючи стереотипи та даючи можливість самореалізацїї та самовдосконалення для поціновувачів бренду.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI