Перейти до основного вмісту

Что такое Karavan’s Day: как столичный ТРЦ меняет традицииУ каждого есть день, когда подарки и поздравления просто необходимы, его ждут и к нему готовятся, собирают гостей и угощения и ТРЦ не исключение.


18 ноября столичный «Караван» празднует день рождения. Чем отличается обычный день от дня рождения знают все, 18 ноября узнаем, чем отличается от именин Karavans Day. Ведь для более чем 100 брендов, и нескольких сот тысяч людей, которые трудятся или же просто приходят за покупками каждый день– это большая дата и повод для гордости.
Именно в этот день, вся команда ТРЦ «Караван» объявляет тотальный праздник! Karavans Day – это супердрайвовая команда аниматоров, с умопомрачительными интерактивными развлечениями, квестами, и антиуроками, где вас ждут занимательные мастер- классы, конечно же аква- грим и insta photozone.
Мы не стесняемся своего возраста, ведь за время то время строительства и работы ТРЦ выросло целое поколение, которое выбирает «Караван» для встреч, развлечений и яркого шопинга, - одни словом, всегда с нами! Мы очень годимся доверием и интересом к нашим программам и брендам, поэтому приготовили специально для взрослой аудитории лавину призов, которые получит каждый, ведь остаться в стороне от наших конкурсов в Karavans Day просто невозможно.
Специально для Karavans Day будет петь NK: все самые новые хиты Насти Каменских именно в наш день рождения.
Когда: начинаем в 13.00, 18 ноября
Где: Роллердром ТРЦ «Караван» Киев.
До встречи в ТРЦ «Караван»!
Быть в центре новостей, премьер, и событий вместе с нашим телеграмм- каналом @karavan_trc_kyiv, присоединяйся

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…