Перейти до основного вмісту

Дед Мороз, Санта и Пер - Ноэль: в ТРЦ «Караван» стартует международная лига волшебстваРаз в год его ждут все: Рождественский Дед, Санта Клаус и олени – никто его не видел, но весь мир знает, что он придет.


Хочешь познакомиться с официальным Сантой, приходи в ТРЦ «Караван» Днепр с 15 декабря 2018 года по 14 января 2019 года.
Праздничный дух, вера в чудо, веселые конкурсы и множество подарков и конечно же самое главное- Санта всегда готов выслушать твое самое сокровенное желание, ведь он обязательно сбудется.
Чтобы познакомиться с рождественским дедом и получить от него подарок нужно незабыть заветное желание, приготовить новогодний рисунок и выучить стих. Ведь наш Санта очень любит поэзию да и сам говорит стихами, как и положенно в международной лиге волшебства.
Приходи сам и расскажи друзьям
Когда: с 15 декабря 2018 года по 14 января 2019 года
График работы: пн-пт: 15:00 - 20:00, cб-вс: 11:00 - 20:00;
31 декабря с 11:00 до 17:00; 1 января с 15:00 до 20:00; 2-4,7,14 января с 11:00 до 20:00.
Где: ТРЦ «Караван» Днепр
Все самые крутые и волшебные новости узнавай первым в нашем телеграм- канале @Karavan_trc_dp

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI