Перейти до основного вмісту

Бархатная новогодняя капсула от Herstory: сказочные образы для самой волшебной ночи года


Накануне зимних торжеств, бренд Herstory порадовал своих почитательниц яркой коллекцией праздничных платьев. В этот раз акцент сделан на атмосферу волшебства и сказки, а главными материалами стали мягкий бархат необычайно насыщенного цвета индиго и костюмная ткань цвета бордо.


Кроме того, впервые в истории бренда, наряды можно будет дополнить комплектами гармонично подобранных аксессуаров эффектными серьгами в золотистой гамме и изысканными длинными перчатками из фатина. Так каждая модница сможет сделать свой образ по-настоящему запоминающимся.
Платье Bridget подарит капельку магии своей обладательнице. Изюминкой этой модели стали милые рукава-фонарики, а также необычная линия декольте и завязки-ленты на спинке. Платье Carrie с приталенным силуэтом-карандаш и объемным ассиметричным рукавом, напоминает нам о любимой нью-йоркской моднице из сериала “Секс в большом городе”. Платье Charlotte - трапеция, длины мини с изысканной линией декольте в цвете индиго, сделает ваш вечер не только запоминающимся, но и максимально комфортным. Модель Edith - идеальный вариант для тех, кому хочется выглядеть романтично: объемный подол и открытая линия плечей в форме лепестков делают эту модель поистине сказочной.Ценитель и эксперт женственных образов, Herstory снова удивляет модниц потрясающими праздничными образами!

Herstory https://loveherstory.com
Instagram: https://www.instagram.com/iloveherstory/
Facebook: https://www.facebook.com/loveherstory/
Фотограф: Дмитрий Подрез
Beauty-образ: Татьяна Богун

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…