Перейти до основного вмісту

Зимний Karavan Fashion Days в Киеве

22 и 23 декабря в ТРЦ Караван ожидают зимний сезон Karavan Fashion Days. К новому сезону и по-особенному праздничной поры года украинские бренды Andrea Crocetta, Borovik, Primula Veris и другие приготовили ультрасвежий взгляд на женский образ, для которого мороз и снег только возможность подчеркнуть элегантность и утонченность. Karavan Fashion Days - хорошо известное и любимое событие, которое знают и ждут с нетерпением в Киеве, Днепре и Харькове. Зимний сезон #KFD открыли в Днепре, теперь очередь столичных охотников за брендами и новинками. По традиции Karavan Fashion Days собирает совсем молодые украинские торговые марки и уже известные бренды, чтобы познакомить гостей мероприятия с новинками сезона, «модой улиц», рассказать о трендах в fashion-индустрии Украины. 


Два дня: 22 и 23 декабря с 12.00 до 18.00 beauty-зона Boyko Beauty School - это особенность #KFD Kyiv, где макияж и яркая insta -photo зона от глянца JOY подарят вдохновение найти самый эффектный новогодний образ для каждой. Пропустить Karavan Fashion Days невозможно, к нам приходят за свежим актуальным образом, особенно в пору новогодних праздников и корпоративов. 


22-23 декабря праздничные и по-зимнему шикарные коллекции на Karavan Fashion Days. 


Телефон для заявок: +38 066 165 77 87 


Когда: 22 и 23 декабря 12.00 до 18.00 
Где: ТРЦ «Караван» 


До встречи на зимнем Karavan Fashion Days! Область прикрепленных файлов

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI