Перейти до основного вмісту

Новогодняя капсульная коллекция RITO


Бренд украинского дизайнерского трикотажа RITO выпустил к новому году капсульную коллекцию. Слоган 2019 года по версии RITO: «Dont worry, be happy» красуется на фирменных шарфах, платьях и трикотажных джемперах выполненных с легким настроением гранджа и элементами спортивного шика.Настоящей изюминкой коктейльной коллекции стали модели с искрой люрекса, - романтичные платья с рюшами, комплекты с прямыми широкими брюками, легкие трикотажные юбки макси и миди, - всё черного, серебряного и пудрового оттенков. В нескольких моделях коктейльной линии дизайнеры использовали остромодные плетения – плиссе.


Дизайнеры бренда включили в новогоднюю коллекцию стильные носки от RITO, которые можно носить с босоножками, шутиз, или надевать с повседневными образами. В зависимости от планов Новый год, встречать его можно в вечернем платье или в мягком комфортном костюме. Какой бы сценарий праздника Вы не выбрали, одежда RITO сделает его еще более уютным и атмосферным.Новогодняя коллекция уже представлена в фирменных бутиках и на сайте RITO:
Украина, Киев, Ул. Игоревская, 5, тел.: +380 444252500
Украина, Киев, Ул. Лысенко, 1, тел.: +38044 2787140
Литва, Вильнюс, ул. Басанавичус 16 тел.: +37062600055 https://www.facebook.com/rito.lt/


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI