Перейти до основного вмісту

2L Factura представит свою новую коллекцию Fake на Ukrainian Fashion Week


5 февраля в рамках Ukrainian Fashion Week бренд 2L Factura представит свою новую коллекцию Fake. Дизайнеры подымают тему поиска себя как сверхзадачу для личности среди современной мишуры новых смыслов. Давление бесконечных предложений и потребность в ежедневном обновлении создают поток новых содержаний привычных вещей. В погоне за новизной утрачивается смысл. Суть вещей, идей и образов оценивается по способу подачи, а «прикиды» становятся способом «прикидывания».
В коллекции Fake дуэт Ланы Тесленко и Елены Горбачевой продолжает тему своих традиционных атрибутов – игра интересных фактур, эффекты состаренности и арт-обработка материалов, отрицание трендов и отражение внутренней состоятельности личности. Для создания образов были использованы любимые материалы дизайнеров - хлопок, шерсть, натуральная кожа.Мы дуэт художников, влюбленных в искусство и друг друга. То, что мы делаем вдвоём удивляет нас самих, потому что это не похоже на то, что мы делаем по отдельности. ” - так характеризуют дизайнеры свой бренд 2L FacturaО бренде. Бренд 2L Factura создан дуэтом дизайнеров Ланой Тесленко и Еленой Горбачевой, как бренд концептуальной одежды, отражающей внутреннюю состоятельность личности. 2L Factura являются победителями в номинации NEO-профи конкурса модной одежды “Автограф” и победителями в номинации Street style в конкурсе Start Fashion.Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI