Перейти до основного вмісту

16 февраля все таланты соберутся в ТРЦ «Украина» на Первый KACHAI Fest
Вокал, хореография, музыкальное творчество, театральные студии, цирковое искусство и разговорный жанр – все жанры, кроме скучного на Первый KACHAI Fest.На одной из самых популярных детских концертных площадок в ТРЦ «Украина» пройдет презентация первой украинской популярной группы «K.A.C.H.A.I.» Это детский коллектив, объединивший авторов и исполнителей самого юного возраста. Три сингла и видеоклип на дебютную песню «Обними» - и это только начало, ведь официально группа «K.A.C.H.A.I.» существует с 2019 года!

«K.A.C.H.A.I.» - это пять девочек от 6 до 13 лет. Участники группы «K.A.C.H.A.I.» - юные исполнительницы с уже немалым опытом участия в творческих конкурсах и фестивалях. Большинство пробовали себя в роли ведущих ТВ, и даже собственных YouTube проектах, поэтому Витас Шаповалов пригласил участниц «K.A.C.H.A.I.» присоединиться к репортажным съемкам фестиваля и сделать х максимально яркими и незабываемыми.
Поддержать, оценить и поделиться секретами профессии участников фестиваля организаторы пригласили Дядю Вадю, участнику проекта MOZGI и Ольгу Шелби, актрису сериала Школа, но это далеко не весь список звездных гостей.

До встречи на сцене ТРЦ «Украина» в 17. 00, ведь подарки и награды уже ждут новых участников!

Регистрация участников: +38-067-233-71-79, +38-099-44-44-644


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI