Перейти до основного вмісту

Бренд виняткових речей Gunia Project презентував нову колекцію «Скло».


Команда бренду надихалась народними іконами на склі, які були поширені на Західній Україні – Буковині, Гуцульщині, Покутті. Образи святих Варвари або Івана Хрестителя взяті як прикладинаївної картини, де емоції та колорит компенсують технічну недосконалість авторів-аматорів. Колекція складається з двох частин, які творче розвивають зразки традиційної культури та пристосовуються під потреби сучасного життя.ШОВК
Знакові для Gunia Project шовкові хустки та каре з принтами. Фрагментарні зображення деталей або характерів образів на склі стають основою орнаменту.
СКЛО та КЕРАМІКА - нова лінія побутових речей. Керамічні вироби прикрашають паттерни з хусток, мальовані художниками вручну. Вази та свічники зі скла є функціональними трансформерами. Кожна річ розкладається на предмет побутового вжитку та декоративну частину. Свічники та вази оздоблені птахами, які додають мистецький зміст до речей побутових. Кожен предмет створений за технологією гутного скла, відомою в Україні ще з 16 сторіччя. Все виробляється майстрами вручну, у техніках вільного формування пластики та видування в задані форми, безпосередньо біля скловарної печі. Ідея поєднати декоративне та утилітарне наслідує традицію: в народному побуті речі здавна розроблялись як предмет для користування та декор для хатнього простору.

Презентація відбулася 3-го лютого в рамках Ukrainian Fashion Week в Національному  музеї українського народного декоративного мистецтва у форматі перформансу. Гості "перемістилися" в умовний цеховий простір і стали свідками робочого процесу певної артілі чи реставраційного бюро. Артистами дійства виступили учасники київського молодіжного фольклорного гурту «Щука-Риба». Локація для презентації обрана навмисно. В Національному музеї українського народного декоративного мистецтва зберігається одна з найповніших колекцій старої гути 18-19 ст.


Команда проекту: Наталія Каменська, Марія Гаврилюк, Ірина Павлик.
Продакшн - Buro: Ігор Стеколенко, Сергій Моргунов, Олександр Запорощенко, Андрій ГорловGunia Project – бренд виняткових речей, які виробляються на ресурсах української та світової культури. Капсульні колекції марки – це продукт етнографічного дослідження і дизайнерського мислення. Результат – предмети, для яких творчо використовуються народні ремесла та обіграються деталі традиційної культури, але створені під потреби сучасного життя.

«Щука-Риба» - молодіжний фольклорний гурт з Києва. У репертуарі: щедрівки, колядки, ліричні та жартівливі пісні переважно з центральних регіонів України (Черкащина, Полтавщина, Поділля). Учасники гурту - фольклористи з різним досвідом співу у різноманітних гуртах, що об'єдналися спільною метою - вивести на новий етап вторинне виконання автентичної пісні, яке було б доступним та зрозумілим для молоді, а також активно застосовувати фольклорну традицію у сучасному мистецтві.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI