Перейти до основного вмісту

IDOL. CAMPAIGN OOPS! SS/19

Ты – молод, ты – беспечен, ты — счастлив! Ты можешь всё и даже имеешь право на ошибку! Это тот прекрасный возраст, когда ты запросто можешь свернуть горы в трубочку, а весь мировой океан поместить у себя в ложке на завтрак.
Фотографом и постановкой в весенне-летнем кампейне выступил художник и творческий директор бренда IDoL. — Серж Пайе, это его дебютная работа. «Мне хотелось в атмосферу добавить ребячества, и показать тот позитивный момент, когда собираются кузены разных возрастов на каникулы, взрослые уезжают и у вас появляется безумное желание — веселиться и дурачиться, ведь ты свободен, а вокруг тебя твои сумасшедшие братья как и ты» — рассказывает нам Серж.Смелые решения цветовой гаммы, контраст форм и фактур, неординарные сочетания тканей. Костюмная группа – 100% кашемир нарочито надетый на T-shrit с легендарными кроссовками NB 574 напоминающий эстетику моды США конца 80х — начало 90х. Выпачканный деним, яркие шорты, красные бейсболки, куртки с капюшоном, сложный крой плащей и неповторимые аксессуары от GARA – делают с ног сшибательное виденье нового весенне-летнего сезона от Сержа Смолина.Фото и постановка: Серж Пайе
Фотокоррекция: Вероника Монакова
Стилист: Кирилл Савченко
Прически и визаж: Y.VISION creative group
Модели: Владимир Концур, Роман Довга, Даниил Фесенко
Аксессуары: GARA
Обувь: NB
Локация: Тіні та Відтінки

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI