Перейти до основного вмісту

UFW: KATERINA RUTMAN FW19-20XXI століття – час нових швидкостей, коли потрібно все встигнути, всіх обігнати, досягти висот. Це час темпу, який нерідко керує нашими життями і не дає можливості зупинитися, щоб насолодитися моментом. Філософія 'slow living' вчить жити усвідомлено, вибирати власний ритм життя, робити все осмислено, отримуючи задоволення від простих речей. Це стало відправною точкою для дизайнерки KATERINA RUTMAN. Емоційно колекція – ковток чистого повітря, на противагу постійному поспіху і скляним джунглям. Натхненням KATERINA RUTMAN FW19-20 став образ легендарної icon італійського кіно Моніки Вітті у фільмах Мікеланджело Антоніоні. Вона є абсолютним уособленням 'habitually chic'. Ключовими в колекції стали жіночні силуети: плетені кардигани, кашемірові пальта, сукні, комбінезони з об'ємними рукавами і відкритими плечима, плетені майки-сукні, прозорі спідниці, шовкові брюки, піджаки. 
Як елемент декору дизайнерка використовує плетені великі коси у поєднанні з деталями накладеного один на одного шовку і кашеміру, що нагадують листя. У палітрі переважають затишні відтінки кінця жовтня: зелений вірідан, шоколадний, глибокий синій, цегляний, бежевий, пряжене молоко, блідо-рожевий, блакитний. Ці м'які відтінки розбавлені індустріальними яскравими кольорами аксесуарів, спеціально створених для колекції брендом VESNA. 
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI