Перейти до основного вмісту

СТБ запустит в Youtube первую в Украине многокамерную трансляцию Национального отбора на Евровидение

Уже сегодня в 19:00 на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ стартуют прямые эфиры Национального отбора на Евровидение-2019. Параллельно с телеэфиром прямая трансляция отбора будет идти на официальных страницах СТБ в FacebookYoutube и на сайте, при этом в Youtube она будет многокамерной.
Это означает, что каждый зритель сам сможет выбирать себе ракурс, с которого он хочет следить за происходящим.  - Съемка больших телевизионных шоу всегда ведется с нескольких камер, но зритель видит только ту версию, которую выдает режиссер эфира. Мы очень любим инновации и подумали, почему бы не предложить зрителям Национального отбора стать первыми, кто самостоятельно сможет «монтировать» себе эфир? Специально для этого мультистрима будет работать отдельная ПТС. Она будет забирать сигнал от основной ПТС и дополнять его еще несколькими ракурсами, - комментирует СЕО StarLight Rental Любовь Коцубенко.

- Мы даем пользователям соцсетей уникальную возможность во время прямого эфира самостоятельно выбирать ракурс просмотра, - рассказывает руководитель Национального отбора Наталья Франчук (телеканал СТБ). – В прошлом году наши трансляции в соцсетях были в HD качестве, в этом наши коллеги из StarLight Rental предложили нам пойти еще дальше и стать первыми, кто запустит многокамерную трансляцию в Youtube. Если вы не хотите смотреть раскадрованный номер, который идет в телеэфир, кликайте и выбирайте, за чьей реакцией сейчас наблюдать - членов жюри или участника.Напомним порядок выступлений участников первого полуфинала Национального отбора на  Евровидение-2019:
1. The Hypnotunez
2. LETAY
3. VERA KEKELIA
4. ЦеШо
5. YUKO
6. MARUV
7. Brunettes Shoot Blondes
8. BAHROMA

Гостем первого полуфинала станет представитель от Украины на Евровидении-2018 MELOVIN.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…