Перейти до основного вмісту

Перша в Україні арт-виставка "12 місячних"

21 БЕРЕЗНЯ  на першому поверсі ТРЦ «ГУЛІВЕР» відкриється  перша в Україні арт-виставки «12 місячних», яка знімає табу з розмов про менструацію. 



12 відомих ілюстраторок, серед яких – Ліліт Саркісян, Марічка Рубан, Лєра Схемка, Ольга Протасова, Надія Кушнір, візуалізували 12 фраз, якими дівчата маскують менструацію. 12 історій та креативних інсталяцій «оживатимуть» на смартфонах завдяки технології доповненої реальності. 



Пригадуєте свою першу менструацію? Скоріше за все, це було бентежно і ви почувалися розгубленою. Фізіологічний перехід у статус «жінки» – це ще той виклик для дівчат. До кого йти з цим переживанням – батьків, однолітків, вчителів, всемогутнього Інтернету?
Неготовність вільно говорити про абсолютно природні процеси призводить до викривленого сприйняття себе, відчуття сорому за цілком нормальні прояви жіночності. Сам факт ставлення до фізіології жінки, як чогось непристойного – це не нормально. Нарешті прийшов момент сказати «НІ» стереотипам, сексизму та дискримінації. Прийшов момент сказати «НІ» табу про менструацію. Приходьте на виставку та підтримайте молодих дівчат у бажанні вільно говорити та розвиватися. 

Виставки проходитиме за підтримки ТМ НО-ШПА комфорт.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. 



«Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI