Перейти до основного вмісту

RITO. Коллекция сезона весна-лето 2019Украинский бренд дизайнерского трикотажа RITO представил коллекцию сезона весна-лето 2019. Вдохновленные контрастной эстетикой 70-х годов, дизайнеры бренда RITO воссоздали ее современную интерпретацию в трикотаже. Мягкие, струящиеся силуэты и оригинальные жаккарды – акценты весенне-летней коллекции RITO. Уютные брючные костюмы, женственные платья и джемперы выполнены как в сочных цветах, таких как лайм и красный, так и в спокойных тонах: лавандовом, сером, изумрудном, голубом. Особое место в коллекции занимают разнообразные кардиганы - must-have городского гардероба современной женщины. Эффект легкой марлевки придает трикотажным платьям и джемперам воздушное настроение отдыха и путешествий. 


Уникальной особенностью коллекции является то, что она создана в виде универсальных комплектов. Например, кардиган, брюки и джемпер с аналогичными принтами можно обыграть как костюм, при этом каждая вещь является самостоятельной единицей коллекции. Стильные и в то же время комфортные образы SS19 от RITO дополнены ностальгическим аксессуаром – сетчатой сумкой-авоськой, представленной в различных размерах и цветах. Сумка не только является модным акцентом, но и поддерживает социальную направленность бренда RITO на экологичность.

Коллекция Spring-Summer 2019 предствалена в фирменных бутиках RITO:
Украина, Киев, Ул. Игоревская, 5, тел.: +380 444252500
Украина, Киев, Ул. Лысенко, 1, тел.: +38044 2787140
Литва, Вильнюс, ул. Басанавичус 16 https://www.facebook.com/rito.lt/, тел.: +37062600055

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

OFD: хроніки третього дня

19 жовтня в рамках Odessa Fashion Day в Музеї КП «Одесгорєлектротранс» свої колекції представили  дизайнери:


 Dreams & Emotions

ПAPA SOLO


  ANNmodels for See Arsi

TernOva & Jennifer School

KASS.UA


Ljalja


ZVOLI