Перейти до основного вмісту

Бренд Golets презентує лукбук з Марією Зубцовою.

Бренд Golets презентує яскраву зйомку лукбука нового сезону за участю однієї з десяти найуспішніших українських топ-моделей Марії Зубцової. Дівчина є обличчям кількох відомих брендів, окрім того, знімається для Vogue, Harper’s Bazaar, L'Officiel, Elle та бере участь у показах Haute Couture і Pret-a-Porter.Марія Зубцова ідеально втілила образ бренда Golets у колекції «Осінь-зима 2019/2020» — образ у стилі 90-х, які повертаються. Повертаються для того, щоб бути доказаними, — щоб висловити все, що було проігноровано на неминучому зламі тисячоліть. Саме наприкінці 90-х в українській моді з'явилося нове ім'я — Олена Голець. Тож показом на Ukrainian Fashion Week сезону 2019/20 модний дім GOLETS відзначив 25-річчя цієї події, відсвяткувавши ювілей на хвилі "Rock is forever!".Колекція витримана у стилі "оксюморон" — поєднанні непоєднуваного. Золоті паєтки й чорний шовк, старий добрий джинс та ніжний вельвет, зрештою, аристократичний твід та моветонний нейлон — усі ці зухвалі мікси не створюють дисонансу для людини, котра розуміє свої ціннісні пріоритети, але не втрачає життєвого драйву. Стоїть на порозі інтелігентної зрілості, проте інколи дозволяє власним бісикам вихопитися назовні. Будучи щодня різною, немов багатоликий Шива, не має, проте, й крихти лицемірства у жодній з іпостасей. Беззаперечно, вийшло вдале поєднання — гармонійний контраст і врівноважена еклектика.
У вбраннях чудово вживаються поруч класичні білий, сірий, бежевий, чорний кольори та яскраві теракотовий, шамуа і перська синь. Блискучі метали, золоті і срібні фактури не видаються вульгарними чи епатажними. Навпаки, завдяки різким прямим силуетам мають доволі стриманий і цнотливий вигляд.


У колекції представлені класичні пальто, куртки, сукні, брючні ансамблі, кофтинки, міді-спідниці. Чоловіки теж можуть знайти для себя дещо цікаве, з відтінком британського дендизму, — шерстяні та вельветові костюми. Як чудовий зразок вбрання для закоханих, дизайнерка представила варіанти "парної моди", в якій узгоджені чоловічі й жіночі образи взаємодоповнюються. 
Головне, що характеризує моделі, — їхня універсальність. Чимало з них прегарно пасуватимуть як до коктейльної вечірки, так і до відвідин театру, підійдуть вони — у поєднанні з типовими casual-речами — і для робочої днини в офісі.

Designer: Elena Golets
Art-director|Photographer: Polina Podobedova
Models: Маriia Zubtsova, Max Rudenko
MUA/Hair: Daria Artemieva
Матеріал підготувала Леся Любченко

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.