Перейти до основного вмісту

LVIV FASHION WEEK: KATERYNA KAROL& SYNYAVA


Сфера fashion-дизайну дає можливість вільно поєднувати мистецтво та практичність, переміщуючи акцент глядача з загального образу на деталі і навпаки. Якісна мода – це насамперед ART, який може окрім естетики передавати і певні змістові коди. Саме тому показ нової колекції AW`19 у Академії мистецтв є невипадковим. У її стінах творчість отримує те найцінніше, що дозволяє їй рости та розвиватись – середовище. Контраст освітлених виставкових просторів та темних коридорів, мистецького акту, що наповнює будівлю, та її захаращених проходів, в яких експерименти молодих дизайнерів та митців залишені напризволяще, ініціативні пошуки внутрішнього натхнення та часом байдужість до оточуючих стін.

 
При створенні колекції Катерина Кароль міркувала над питанням: Де межа між дизайном і мистецтвом? Настає час, коли творчій особистості необхідно визначитися: форма чи зміст, процес чи результат, функція чи декоративність, нішевість чи масовість?

У своєму показі Kateryna Karol спробує поєднати ці (лише на перший погляд) антагоністичні реальності. Галерейний простір стане майданчиком для експерименту і виходом за його межі, а лабіринти навчальних корпусів дозволять знайти свій закуток натхнення. 

Дозвольте собі взаємодіяти з мистецтвом! 

У формотворенні колекції KAROL’ by Kateryna Karol використано асиметричний деконструктивний крій, елементи одягу розбиті на окремі деталі, які при трансформації та об’єднанні створюють цільний образ. Колористика – активний фіолет, насичений зелений, соковита фуксія, вершковий чорничний. 


Галиною Синявською (Synyava bags) у колекції AW`19 використано два основних кольори: фіолетовий і зелений та комбінації їх відтінків. Матеріали характерні для бренду Synyava: натуральний войлок, шкіра, дерево. Враховуючи останні тенденції моди, Synyava пропонує мінімалістичні і зручні моделі сумок, різних розмірів і неординарних форм, а також яскраві активні поєднання кольорів та матеріалів. Кожна сумка - це експеримент. Колекція сумок розрахована на активних людей. 
У показі використано взуття KASANDRA. @katerynakarolofficial 
@synyava_bags


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…