Перейти до основного вмісту

LVIV FASHION WEEK: OlenaDats’“Чи хочеш троянду?” ("Czychceszróżę?") – запитує жінка з картини Владислава Чахурського, яку можна побачити на експозиції Відділу "Музей європейського мистецтва ХІХ-ХХІ ст." Львівської Національної Галереї Мистецтв. Картина виконана 1879 року в Мюнхені. Для дизайнера тканини це те ж саме, що фарби для художника. У колекціях OlenaDats’ це зажди: високоякісний шовк , котон, вовна. Дизайни тканин розробляють художники та майстри різноманітних технік ексклюзивно для бренду. 


Чи хочеш троянду? Хто вони, ці прекрасні, легкі, повітряні леді з полотен художників-романтиків. Яка їх доля? Про що вони замріялись, томно лежачи на кліне? Їх розслаблені пози в обрамленні вишуканих інтер’єрів занурюють нас в ту романтичну епоху, коли можна було собі дозволити вести спокійний та розмірений спосіб життя, коли вміли насолоджуватися простими радостями життя та цінували живе спілкування і слухали прекрасну класичну музику .Мотив тонкої вишивки чимось нагадує паморозь на весняних квітах. Настрій колекції SS19 також інспірований картиною “Весна“ Вітольда Прушковського 1887 р . Чарівні моделі віють подихом ніжності та романтики. Своєрідний тріумф молодості, сили та краси. 

До участі у Lviv Fashion Week колекція вже була представлена у шоурумі в Парижі під час Paris Fashion Week, China International Import Expo 2018, Ukrainian Fashion Evening під час the Ukrainian Week at the VIC at United Nations Vienna

У Львові вже традиційно дизайнер Олена Даць демонструє актуальну колекцію сезону, адже чарівні львів’янки мають можливість придбати колекцію одразу після показу в новому вишуканому монобрендовому магазині OlenaDats’ Gallery, вул.Кубанська 8, ЖК ”Зелена Тераса”.
Фото_ І. Федорів, О. ШамовКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…