Перейти до основного вмісту

MARUV, NK, KAZKA, MamaRika выступят на Дне рождения радио NRJ


 4 апреля в Event hall «Почайна» состоится главное музыкальное событие весны – NRJ Birthday Party! Поздравлять любимую радиостанцию приедут MARUV, KAZKA, NK, Melovin, MamaRika, Mari Ferrari, Eneli, Dilemma, On i Ona, Sonya Kay, Ivan Navi и DJ Sanya Dymov.


Радио NRJ – топовая современная станция страны. David Guetta, LP, The Hardkiss, Atlas Weekend, U-Park, Max Barskih, Jamala и Jah Khalib – на всех этих концертах и фестивалях слушатели отрывались вместе с ними. И для слушателей разыграли по 100 билетов на каждое из мероприятий. Ведущие Let’s Go! Show открывали шоу Enrique Iglesias на Олимпийском, а годом ранее – шоу MONATIK во Дворце Спорта.
Каждый день с NRJ: от утреннего Let’s Go! Show до вечернего шоу 2В проходит только под ритм топовых треков. По понедельникам в ток-шоу Vгубы Мила Еремеева выводит на чистую воду звезд украинского шоу-биза. По пятницам Яна Мануйлова знакомит слушателей с главными треками недели в чарте NRJ TOP-30.
«За эти три года радио NRJ разрослось до невероятных масштабов. По крайней мере, мы с командой в это верим! Вот чего хотелось с первого дня жизни станции – так это грандиозного масштаба. Если разыгрывать билеты на концерты, то сто штук, если открывать шоу больших артистов, то во Дворце Спорта и на Олимпийском. И вот этот план на космос, на масштабность и принёс нам все эти возможности, – говорит программный директор радио NRJ Денис Буданцев. – У нас очень развита обратная связь со слушателями в Instagram, помню, как после концертов Gorillaz, Enrique Iglesias, David Guetta, LP они благодарили за возможность тусоваться на таких шоу. А я вспоминал, как три года назад ровно в полночь мы с командой праздновали старт радио NRJ. Мы собрались вместе, включили радио на полную и слушали первый джингл и выход ведущего в эфир. Тогда о звёздах такого масштаба мы и не мечтали! Вернее, не так – мечтали и работали, чтобы потом реализовывать в жизнь все, что только придумаем. 4 апреля хочется, чтобы все слушатели отрывались вместе с нами под треки любимых кумиров. Мы собрали всех! И хотим, чтобы этот День рождения запомнился классной тусовкой. Потому что радио NRJ – это, в первую очередь, о людях и о их любви к музыке.»


4 апреля, Event hall «Почайна», Проспект Степана Бандеры, 23.
ТЦ Городок, третий этаж.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…