Перейти до основного вмісту

OFD: коллаборация KEKA и АТБ. Философия sustainability.

В последнее время многие дизайнеры и организаторы модных событий проповедуют философию sustainability. Все чаше отображается тема осознанной, экологичной и этичной моды в коллекциях и показах. Бренд KEKA в этом сезоне Odessa Fashion Day объединился в коллаборацию с крупным национальным брендом АТБ. Презентуя экосумку - продукт компании АТБ в качестве смыслового акцента в философии своей коллекции. Совсем недавно  KEKA был внесён в мировую программу Fur Free Retailer, как бренд не равнодушный к социальным вопросам по сохранению планеты. 14 Апреля в уникальном  Музее КП «Одесгорэлектротранс» состоялся показ  КЕКА. Именно Французский стиль стал главенствующей музой новой коллекции бренда KEKA осень-зима 19/20. Силуэты, тонкий флёр влекущей харизмы, романтика и total black - основные правила «роскошного» минимализма. Переосмысление классических канонов моды подчеркивает все достоинства и прелести женской фигуры. Луки идеально сочетаются с самыми различными аксессуарами. В особенности с теми, что воплощают в себе социальный посыл об экологичности природы, общества и fashion-мира в целом. В рамках показа была представлена эко-сумка АТБ, как повседневный стильный аксессуар, бросающий вызов загрязнению и безалаберности общества по отношению к экологии. 
Сеть АТБ разработала пакеты и эко-сумки с уникальной добавкой в формулу состава - d2w, которая воздействует на углеродное соединение полимера. Благодаря чему, расщепление пакета в окружающей среде происходит гораздо быстрее и безопасней для окружающей среды. 


 "Творцы черпают вдохновение, растворяясь в изысканном аромате женственности... Утончённость и элегантность - признаки истинного вкуса, без излишней роскоши... Неповторимый French style..." - рассказывают о коллекции основатели бренда КЕКА.


Фото _ Вячеслав Котляренко

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.

Культурно-освітній карантин: чим зайнятись

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю:
Покази UFW, архіви молодіжних конкурсів і багато чого цікавого  Лінк: https://www.youtube.com/user/UkrainianFashionWeek. Онлайн екскурсія Ukraine WOW https://www.facebook.com/UkraineWOW/videos/1260871184098416/ «Папа бренда» від Fedoriv Agency Лінк: youtube.com/channel/UCKk1NczxrN2YoJDvjKpKVGw Андрій Шатирко  курс «Продвижение и заработок на YouTube»  Лінк: http://shatyrko.com/forpeople Усі лекції з Куражу у відкритому доступі на YouTube.  Лінк: bit.ly/KurazhTube Happy Week з техніками для роботи над своїм мисленням та підняттям самооцінки by Алла Клименко та Upgrade (16–20 березня) Лінк: always.upgrade-yourself.com.ua/happy-week
Заснований професорами Стенфордського університету проєкт Coursera відкрив доступ до понад 3800 курсів і 400 спеціалізацій (з 12 березня до 31 липня). Лінк: coursera.org/campus/ Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонувала використовувати понад 100 безкоштовних онлайн-курсів для ефек…